Šiaulių arena pristatė naują logotipą bei prasidedantį sezoną

Naujas sezonas. Naujas veidas. Naujos galimybės. Tokia žinute būsimą etapą pasitinka naujasis Šiaulių arenos operatorius UAB „Šiaulių universali arena“ laimėjęs koncesijos konkursą ir oficialiai perėmęs arenos valdymą ateinantiems penkiems metams nuo šių metų rugpjūčio 9 dienos. Pagal koncesijos sutartį Šiaulių arena tampa pirmąja Lietuvoje kuri iš miesto savivaldybės negaus koncesijos mokesčio, o atvirkščiai – mokės jį savivaldybei.

UAB „Šiaulių universali arena“ direktorius Renatas Načajus susitikime su žiniasklaida pažymėjo, kad vienas iš pagrindinių uždavinių – užtikrinti kuo įvairesnius renginius šiauliečiams ir Saulės miesto svečiams. 

Žiniasklaidai ir visuomenei oficialiai pristatytas naujasis Šiaulių arenos logotipas. 

„Naująjį logotipą įkvėpė charakteringa Šiaulių arenos architektūra bei šiuolaikiniai grafinio dizaino standartai. Siekėme sukurti ženklą, kuris natūraliai atrodytų arenos prieigose ir jos viduje, išlaikytų solidumą ir kartu turėtų energijos. Logotipe naudojame daug ryškių, gaivių, šiuolaikiškų spalvų, taip pat įkvėptų arenos fasado. Jos subtiliai pinasi, persidengia, taip ne tik kurdamos vizualinę sąsają su arenos eksterjeru, bet ir simbolizuodamos būsimą arenos renginių spektrą bei jo įvairiapusiškumą. Logotipe taip pat panaudota ir geltona spalva. Ji ne tik pagyvina ženklą, tačiau tampa ir gražiu simboliu – tai saulės ir Šiaulių spalva, artima visiems miestiečiams. Džiaugiamės galėję prisidėti prie Šiaulių arenos atsinaujinimo ir linkime sėkmės naujajame sezone“, – kalbėjo logotipą kūrusios agentūros „MILK” strategijų vadovė Rasa Misiūnaitė.

Arenos vadovas R. Načajus pristatė partnerius, diegiamas naujoves ir artimiausius planus.

Šiaulių arena išliks krepšinio klubo „Šiauliai“ namais. Su klubu pasirašyta ilgalaikė bendradarbiavimo sutartis. Arenoje treniruosis ir rungtynes žais ne tik vyrų, bet ir moterų krepšinio komandos.

Arena turės naują maitinimo paslaugas teikiantį partnerį. Tai ilgametę patirtį turinti komanda, maitinimo įstaigų ir barų profesionalai, kurie Šiaulių miesto gyventojams puikiai pažįstami iš tokių pamėgtų vietų kaip „Rock ‘N’ Roll“ baras, „Kolekcionierius“ ir „Happy Mosquito“. Šios laisvalaikio vietos jau seniai tapo miesto gyventojų ir svečių mėgstamais susitikimo taškais dėl jų puikaus maisto, nuotaikingos atmosferos ir profesionalaus aptarnavimo.

„Sveikiname prisijungus naujuosius maitinimo partnerius į Šiaulių arenos šeimą ir tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas bus sėkmingas bei skoningas“, – naujuosius partnerius sveikino arenos vadovas.

Šiaulių arenos švara ir higiena rūpinsis įmonė „Corpus A“. Jos turima patirtis ir inovatyvūs sprendimai padės užtikrinti pageidaujamą paslaugų kokybę lankytojams.

Pristatytas ir dar vienas reikšmingas pokytis – arenos durys bus atviros visiems bilietų platintojams. Šiuo žingsniu siekiama užtikrinti patrauklias konkurencines sąlygas visiems rinkos žaidėjams bei paskatinti renginių organizatorius į Šiaulius atvežti daugiau ir įvairesnių renginių. 

Be viso ko, Šiaulių arena artimiausiu metu pristatys ir technologinę naujovę – mobiliąją aplikaciją, kurios funkcijos leis kur kas operatyviau ir paprasčiau pasinaudoti teikiamomis paslaugomis – nusipirkti bilietą į renginį, užsisakyti vaišes į ložę ar nusipirkti vietą automobilio parkavimo aikštelėje.

„Darbai vyksta, planuojame, kad paskutinieji etapai įvyks sklandžiai ir mobiliąja aplikacija miestiečius galėsime pakviesti naudotis jau netrukus“, – naujieną pristatė R. Načajus.

Pasak arenos vadovo, renginių kalendorius jau sudėliotas iki metų pabaigos ir netrukus bus paskelbtas www.siauliuarena.lt bei arenos socialiniuose tinkluose.

Ž. Bytautienės nuotr.