DIDŽIAUSIAS SPORTO IR PRAMOGŲ KOMPLEKSAS ŠIAURĖS LIETUVOJE!

Saugumo ir higienos laikymosi taisyklės lankantis renginiuose

Visi renginių lankytojai privalo laikytis šių LR SAM nustatytų reikalavimų renginių metu:

  • Rek0menduojama dėvėti apsaugines veido kaukes;
  • Sėsti tik į tą vietą, kuri yra nurodyta jūsų bilieto informacijoje;
  • Plauti ir dezinfekuoti rankas (dezinfekavimo stotelės įrengtos arenoje);
  • Laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų asmenų;
  • Laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
  • Gėrimus ir užkandžius įsinešti į salę draudžiama;

Maloniai informuojame, kad Šiaulių arena atsakingai laikydamasi visų SAM saugumo ir higienos rekomendacijų ir reikalavimų užtikrina saugią aplinką renginių lankytojams. Dezinfekuojant patalpas, nuolat valant paviršius, reguliuojant lankytojų srautus ir įvairiomis priemonėmis įspėjant apie saugumo ir higienos laikymosi reikalavimus lankytojai gali jaustis saugiai ir mėgautis vykstančiais renginiais.

Linkėdami gražaus renginio, sakome AČIŪ, kad saugote vieni kitus! Jūsų, Šiaulių arena.

Istorija

Šiaulių miesto 770 -ieji gyvavimo metai (2006 metai) įsiminė ir kaip metai, kuomet buvo statomas vienas gražiausių ir didžiausių daugiafunkcinių Šiaurės Lietuvos statinių – Šiaulių arena. Šis įspūdingas 100 metrų skersmens objektas, kurio keturi aukštai iš penkių yra padengti žėrinčiu holografiniu stiklu, traukia akį iš tolo. Šiaulių arena duris lankytojams atvėrė 2007 m. liepos 25 d. įspūdingu tris dienas trukusiu renginių maratonu.

Šiaulių arenos multifunkcinis kompleksas – tai laisvalaikio praleidimo centras visai šeimai. Čia rengiami sporto, kultūros, meno, pramoginiai ir verslo renginiai, verslo seminarai, kongresai, parodos bei mugės. Per metus Šiaulių arenoje vidutiniškai surengiama per 100 sporto ir kultūrinių renginių. Renginiuose kasmet vis gausiau lankosi ne tik Šiaulių miesto, bet ir viso regiono gyventojai. Dėka didelio ažiotažo sulaukiančių užsienio žvaigždžių koncertų stategiškai palankioje geografinėje padėtyje esanti Šiaulių arena pasižymi ir aktyviu užsienio svečių lankomumu.

Arena pagal architektūrinį sprendimą ir funkcionalumą yra pritaikyta įvairių sporto renginių organizavimui: krepšinio, tinklinio, rankinio, bokso, sambo, bušido, lauko teniso, sportinių šokių, žirgų konkūrų bei futbolo. Didžiausiu multifunkcionalumu Lietuvoje išsiskiriančioje Šiaulių arenoje papildomai yra įrengta atskira krepšinio treniruočių salė, lauko teniso aikštė, pirčių kompleksas, veikia grožio ir sveikatingumo centrai, treniruoklių, aerobikos, fitneso salės, kavinė-baras „Arena“, sporto muziejus. Šiaulių arenoje taip pat sėkmingai veikia įkurtas „Verslo centras“, kuriame šiuo metu yra įsikūrusios per 20 įmonių.

Arenoje krepšinio varžybomis vienu metu gali mėgauti apie 5 500 žiūrovų. Kultūrinių renginių metu, kai parteryje visos vietos sėdimos, renginį gali stebėti apie 5 500 lankytojų, tuo tarpu parteriui esant stovimam arena talpina apie 7 500 žiūrovų.

2011 m. Šiaulių arenoje vyko vienas įspūdingiausių šio dešimtmečio Lietuvoje organizuotų renginių – 2011 metų Europos vyru krepšinio čempionatas.

Arenos daugiafunkcionalumas pasižymi ir neįprastų žanrų renginių organizavimu – arenos didžioji salė idealiai pritaikoma rengti spektaklius, cirko pasirodymus, parodas. Multifunkcinis kompleksas yra įsikūręs Šiaulių miesto viduryje, todėl lankytojams yra užtikrinamas geras pasiekiamumas iš visų mikrorajonų, o miesto svečiai areną gali nesunkiai pasiekti tiek automobiliu, tiek ir viešuoju transportu. Arenos lankytojams sudarytos sąlygos vienu metu parkuoti apie 1000 automobilių.

Tokio komplekso atsiradimas ne tik suteikia didesnį pramoginių renginių ir laisvalaikio pasirinkimą, bet ir gerina turizmo infrastruktūrą bei socialinę aplinką Šiaulių mieste ir visame Šiaurės Lietuvos regione.

2013 m. rudenį mažojoje koncertų salėje (IV aukšte), talpinančioje apie 350 žmonių, startavo išskirtinis projektas – „Raudoni muzikiniai vakarai“. Pasirodymai išskirtiniai tuo, kad žiūrovai gali mėgautis atlikėjų pasirodymais jaukioje aplinkoje prie staliukų. Renginių lankytojams yra sudaromos sąlygos stebint pasirodymus užsisakyti užkandžių, gėrimų, turėti artimesnį kontaktą su atlikėjais.

Arenoje taip pat yra įrengtos aukščiausius kokybės standartus atitinkančios VIP ložės, turinčios specifinį panaudojimą ir atskirą verslo filosofiją. VIP ložės nuomotojas yra ilgalaikis arenos partneris, kuriam suteikiamos ir kitos privilegijos, pavyzdžiui suteikiama pirmumo teisė į reklaminį plotą esantį virš nuomojamos ložės. Daugiau apie VIP ložių specifiką ir galimybes galite rasti čia: https://siauliuarena.lt/vip-lozes

Arenos operatorius – viešoji įstaiga „Pramogų sala“ (pagal Aukštabalio multifunkcinio komplekso eksploatavimo koncesijos suteikimo sutartį Nr. SŽ-988, sutartis pasirašyta penkiolikai metų). Generalinis direktorius – Gintaras Radavičius.

Galime pasidžiaugti, kad Šiaulių arena – vienas pagrindinių traukos objektų Šiaurės Lietuvoje, prisidedantis prie kokybiško žmonių laisvalaikio kūrimo. Visuomet maloniai laukiame Jūsų apsilankymo ir tikimės, kad suteiktos paslaugos pateisins Jūsų lūkesčius.

Savo mintis ir pastebėjimus visuomet galite išsakyti: ofisas@siauliaurena.lt. Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Viešosios informacijos renginėjų ir (ar) skleidėjų atstovų akreditavimo taisyklės: parsisiųsti

Vaizdai primenantys didžiausio Šiaurės Lietuvos daugiafunkcinio sporto ir pramogų komplekso statybas: