Vyrų rinktinės kontrolinės rungtynės: Lietuva – Latvija (VIP ložių nuoma)

2022-06-26
19:30

Apie renginį

Kaina: Nuo 12 €

Vyrų kontrolinės krepšinio rungtynės: LIETUVA - LATVIJA

Svarbiausioms šių metų krepšinio batalijoms besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužais net devynis kontrolinius mačus, o šį kartą Kazio Maksvyčio kariauna atvyksta į Šiaulius, kur „Šiaulių“ arenoje jau birželio 26 dieną susikaus su Latvija.

Vasarą lietuviai tęsia atranką į 2023 metais vyksiančią Pasaulio taurę, o rugsėjo 1 d. Vokietijoje, Kelne pradės mūšį dėl „EuroBasket“ trofėjaus!

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės „EuroBasket“ B grupėje lauks rungtynės su Prancūzija, Bosnija ir Hercegovina, Slovėnija, Vengrija ir aikštelės šeimininkais vokiečiais.

Pasaulio taurės finalinės kovos startuos 2023-ųjų rugpjūtį ir vyks net trijose šalyse – Japonijoje, Indonezijoje ir Filipinuose.

SVARBU. KK "Šiauliai" abonementai rinktinės rungtynėms NEGALIOJA!

Pagrindinė renginio informacija
Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos ir su vienu iš tėvų
Organizatorius: Lietuvos krepšinio federacija (LKF)

Svarbi informacija
Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI