Betsafe-LKL : Šiaulių „Šiauliai“ – „Uniclub Casino – Juventus“

2023-12-18
18:50
Kaina: Nuo 10 €

Betsafe-LKL čempionate „Šiaulių“ krepšininkai priima varžovus iš Utenos. 

Užpildykime tribūnas ir parodykime kas yra arenos šeimininkai. Pirmyn, geltonai juodi!

Bendradarbiaudami su Sidabrine linija, kuri teikia emocinę ir informacinę pagalbą telefonu vyresnio amžiaus žmonėms, kviečiame dalintis gerumu skiriant nors simbolinę paramą vienišiems senjorams. Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Užtruksite vos kelias minutes: https://bit.ly/ParamaSidabrineLinija

Taip pat kartu su Sidabrinės linijos įkūrėjais raginame visus atjautos ir empatijos kupinus žmones rengti kasdienes akcijas: pamatę vienišą ar liūdną senjorą, tiesiog ištarkite jam burtažodį Sidabrinė linija ir tel. 8 800 800 20.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 17:00 val.
Renginio trukmė: ~ 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikiant amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 35% nuolaida neįgaliesiems, senjorams, moksleiviams bei studentams (bilietų kontrolės metu pateikiant nuolaidą įrodantį dokumentą)
Nemokamai: neįgalieji judantys neįgaliojo vėžimėliu;
Norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
Organizatorius: Krepšinio klubas "Šiauliai"

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI