Sausakimšų tribūnų apsuptyje iškilmingai nuaidėjo padėkos koncertas

Birželio 21-osios trečiadienio vakarą Šiaulių arenoje laisvos kėdės nebuvo galima pamatyti. Spalvingiausioje šalies arenoje nuaidėjo 16 metų arenos pastatą įveiklinusios VšĮ „Pramogų sala“ įmonės organizuotas padėkos koncertas „AČIŪ“.

Į koncertą visi bilietai buvo iššluoti jau gegužės mėnesio pabaigoje. Susirinkusi daugiau nei 5 tūkstančių žiūrovų auditorija nuo pat renginio pradžios įsiliejo į žinomų grupių ir atlikėjų kuriamą šventinę atmosferą – dainavo kartu, šoko bei kartu su renginio vedėjais Arūnu Valinsku ir Laura Remeikiene prisiminė prabėgusį 16 metų laikotarpį, kuris prasidėjo nuo pat pirmojo arenos durų atidarymo 2007-ųjų vasarą.

Renginio pradžioje VšĮ „Pramogų sala“ generalinis direktorius Gintaras Radavičius simboliškai grąžino raktą pastato šeimininkės Šiaulių miesto savivaldybės merui Artūrui Visockui, kuris buvo įteiktas įmonei jos atidarymo metu.

„Šiandien arenoje kiek daugiau nei 5 tūkstančiai žiūrovų, o per 16 veiklos metų renginiuose apsilankė beveik du su puse milijono. Nuoširdų ačiū įmonės vardu tariame atlikėjams ir grupėms, sportininkams, meno atstovams, ilgamečiams arenos partneriams ir visiems, kurie prisidėjo, kad Šiaulių arena sėkmingai funkcionuotų ir taptų vieta, kur patiriamos geriausios emocijos“, – rakto perdavimo metu dėkojo VšĮ „Pramogų sala“ įmonės vadovas G. Radavičius.

Šiaurės Lietuvos lyderės pozicijos per visą veiklos vykdymo laikotarpį neužleidusioje Šiaulių arenoje iš viso buvo suorganizuota 1537 kultūros ir sporto renginiai. Prisimindamas veiklos pradžią G. Radavičius pažymėjo, kad tai buvo kupinas iššūkių, tačiau tuo pačiu ir įdomių atradimų laikas.

„Buvome vieni pirmųjų Lietuvoje, kurie ėmėsi tokio objekto valdymo ir įveiklinimo procesų. Tai buvo iššūkis ir rimtas egzaminas. Prabėgus šiems metams, manau tvirtai galime pasakyti, kad jį išlaikėme. Iš visų jėgų siekėme, kad šiauliečių ir apskrities gyventojų lūkestis pamatyti didžiuosius kultūrinius, sporto ir kitų sričių renginius būtų pateisintas. Labai smagu, kad žmonės tai vertina ir dėkoja už suteiktas emocijas, o mes savo ruožtu dėkojame jiems už tai, kad jie tapo ištikimais gražiausios Lietuvos arenos lankytojais“, – dėkojo G. Radavičius.

Padėkos koncerte nepakartojamą atmosferą kūrė charizmatiškasis senelis Kastytis Kerbedis, žavingoji Inga Valinskienė, „Grupė 2: Karolis ir Donatas“, užvedantieji „Karaliai“ šiauliečių grupė „Kitava“, nuoširdžioji Laura Remeikienė ir jos studija bei šokių studijos „Šypsena“ šokėjai.