„Vienos pokylio“ renginyje į sceną žengęs Kastytis Kerbedis išsklaidė abejones dėl dalyvavimo „Tau, Mama“ koncerte Šiaulių arenoje

Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ aštuntą kartą organizuotame labradingame „Vienos pokylio“ renginyje įvyko turbūt didžiausias siurprizas viso šio renginio istorijoje.

Organizatoriai vasario 23 d., šeštadienį kvietė svečius į Šiaulių areną, kur vyko tradicinis renginys, o jo metu surinktos lėšos šį kartą buvo dedikuojamos funkcinių lovų įsigyjimui sunkia progresuojančia liga sergantiems asmenims.

Buvo numatyta, kad pokylio metu koncertinę programą atliks Martynas Kavaliauskas bei valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, tačiau tai buvo ne vieninteliai šeštadienio vakarą scenoje pasirodę atlikėjai.

Didžiulei svečių nuostabai į sceną energingai žengė visai neseniai skrandžio operaciją ištvėręs Lietuvos scenos grandas Kastytis Kerbedis. „Senelis“ be amo likusius svečius pakėlė iš savo vietų ir atliko kelis savo populiarius kūrinius.

Gegužės 4 -ąją Šiaulių arenoje vyksiančiame jungtiniame kelių atlikėjų koncerte „Tau,Mama“, skirtame Motinos dienai į K.Kerbedžio dalyvavimą kai kurie žmonės žiūrėjo gana skeptiškai baimindamiesi, kad dainininkas nespės pilnai pasveikti po sunkios operacijos.

Vis tik visas abejones dėl savo sveikatos problemų išsklaidęs K.Kerbedis prieš palikdamas sceną dar priminė, kad kitą kartą su šiauliečiais didžiausioje Šiaurės Lietuvos regiono arenoje kviečia susitikti saulėtą gegužės 4 –ąją, kai gražiausios dainos bus skiriamos visų mylimiausioms mamytėms.

Dar anksčiau, balandį K.Kerbedžio laukia koncertinis turas Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje, kur kokybiškos lietuviškos muzikos pasiilgę tautiečiai taip pat išvys ypatingai laukiamą svečią.

S.Jankausko nuotr.