Šiauliuose – „Išvarymo“ savaitgalis: du parodymai – abu sausakimši

Šį savaitgalį Šiaulių arenos atnaujintame jaukiame amfiteatre žiūrovai turės progą išvysti ir įvertinti ilgai laukto Oskaro Koršunovo režisuotą garsųjį spektaklį „Išvarymas“.

Kultinis trijų veiksmų spektaklis Šiauliuose sulaukė didžiulio susidomėjimo – į pirmąjį parodymą, kuris vyks šeštadienį, vasario 1 dieną bilietų neliko jau sausio viduryje. Antrasis parodymas vyks sekmadienį ir nors dar yra likę keliasdešimt bilietų, neabejojama, kad per paskutiniąsias dienas ir šie bus iššluoti, todėl abu „Išvarymo“ spektakliai Šiaulių arenoje taps anšlaginiais.

Intriguojantis spektaklis, kuriame paliesta labai aktuali tema – emigracija, pareikalaus išskirtinio susikaupimo. Profesionalių garsiausių Lietuvos aktorių būrys sukurs kelias valandas truksiantį „serialą“, nuo kurio žiūrovai negalės atitraukti akių.

„Emigracijos būna įvairios. Šiandien emigracija yra kitokia, tačiau buvo metas, kuomet žmonės vyko svetur su bilietu į vieną pusę, nemokėdami kalbos, nieko neturėdami, dažnai – apgauti. Tokią situaciją regime „Išvaryme“, – pristatydamas netrukus Šiaulių arenos amfiteatre užuolaidas praskleisiantį spektaklį kalbėjo jo režisierius O.Koršunovas.

Intensyvūs pasiruošimo šiam spektakliui darbai arenoje vyksta jau nuo trečiadienio, o žiūrovų laukia abejingų nepaliksiantis renginys.

Teisybės dėlei, reikėtų pastebėti, kad šis išskirtinio žanro spektaklis sulaukęs puikių atgarsių visuomenėje į Šiaulius taip ir nebūtų užsukęs.

Kone metus laiko trukusios derybos ir didžiulis noras į Šiaulius atvežti aukščiausio lygio meno kūrinį davė vaisių, o toks šiauliečių susidomėjimas įrodė, kad ir specifinei kategorijai priskiriamas renginys gali atrasti savo didelę auditoriją. Šiaulių arena atkaklumu pasiekė pergalę tikėdama, kad šiauliečiai laukia šio renginio ir nori žengti koja kojon su šiuolaikines populiarumo viršūnes užkariaujančiais renginiais.

Nuotraukos – D.Matvejevo.