Šiauliai Kalėdas švęs su Sauliumi Prūsaičiu ir Igle

Šiaulių arenoje šiais metais Kalėdos bus švenčiamos audringai. Didžiausioje Šiaurės Lietuvos arenoje koncertą surengs pirmą kartą drauge į turą po Lietuvos arenas besileidžiantys Saulius Prūsaitis ir Iglė.
 
Šalia jau legendinių hitų „Norim šokti“, „39“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“ per Kalėdas arenoje skambės ir  „Pamela“, „Prie ežerėlio“ bei naujausias duetas su Igle „Tas jausmas“.
 
Viena ryškiausių TV projekto „X faktorius” nugalėtojų Iglė neslepia, kad prieš šį turą kiek jaudinasi, tačiau net neabejoja, kad koncertas pateisins susirinkusių žiūrovų lūkesčius.
 
„Tai mano pirmasis turas, todėl jaudulio šiek tiek yra. Norisi apdovanoti klausytoją šiluma ir gerai praleistu laiku. Šventinis laikotarpis bus stebuklingas visiems“, – sako Iglė.
 
„Mes su Igle jau seniai išaugome mokinės ir mokytojo santykius. Ji daugiau nei verta leistis su mumis į koncertinę kelionę“, – teigia dainas „Tu nemoki“, „Tyliai išeinu pas kitą“ ir „Tas jausmas“ drauge su Igle atliekantis Saulius.
 
Bilietai artėjant renginiui gali brangti, o savo vietomis arenoje žiūrovai kviečiami pasirūpinti iš anksto. Bilietus į koncertą platina www.ticketmarket.lt