Šiaulių arena išgirdo jaunimo prašymus: surengs išskirtinį šiuolaikinės muzikos atlikėjų koncertą

Nors už lango vis dar nei tai žiema, nei pavasaris, o apie vasaros karštį galima dar tik pasvajoti, Šiaulių arena jau intensyviai ruošiasi pavasario renginių maratonui, kad laukimas neprailgtų.

Repertuare galima išvysti įvairių muzikos stilių, teatro bei kitokio žanro renginių, tačiau jame labiausiai išsiskiria hip hopo stiliaus grupių bei kitų šiuolaikinės muzikos atlikėjų jungtinis renginys pavadintas „Spring party“.

Tokio pobūdžio renginį Šiaulių arena nusprendė suorganizuoti atsižvelgdama į jaunosios auditorijos prašymus didžiojoje scenoje pamatyti jų numylėtinius, fiksuojančius stulbinančius perklausų rezultatus „Youtube“ platformoje.

Balandžio 24 dieną vieninteliam tokio stiliaus jungtiniam koncertui Lietuvoje susivienys geriausių hip hopo, repo ir kitų stilių grupių ir atlikėjų desantas.

Šiaulių arenos scenoje pasirodys puikiai žinomas kaunietis reperis Alekna bei kartu su juo tokius hitus kaip „Tu esi noriu“ ar „Atidaviau viską“ atliekanti dainininkė „Otreya“, į populiarumo viršūnes su milijonines peržiūras „Youtube“ fiksuojančiais kūriniais „Mohito“ ar „Deginam“ kopiantys „Sadboi“, savitą stilių propaguojantys „2 kvėpavimas“, kartu su šiais vyrukais kūrinį „Magija“ atliekanti projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Iglė bei dar viena jaunimo tarpe itin populiari grupė sulaukusi pripažinimo ir elitiniuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose, apie kurios dalyvavimą organizatoriai žada paskelbti kiek vėliau sukeldami dar didesnį ažiotažą.

Vos paskelbus apie šį renginį socialiniuose tinkluose šiuolaikinės muzikos gerbėjai sukėlė didelį šurmulį, o renginio organizatoriai tikina, kad šis „Spring party“ vakarėlis Šiaulių arenoje turėtų tapti puikia įžanga į vasarišką ritmą.

„Tokios stilistikos renginys suburiant šias grupes ir atlikėjus bus vienintelis Lietuvoje. Šiauliai yra jaunų žmonių miestas ir tikime, kad tokių renginių čia tikrai reikia. Vis tik neabejojame, kad jis pritrauks jaunimo ir iš įvairių Lietuvos kraštų, todėl sakome, kad tai bus bendras visų „party“, – teigdamas, kad šiame renginyje tikrai verta apsilankyti ir vyresniąjai auditorijai kalbėjo vienas organizatorių.

„Pajusk vasaros ritmą“, – tokiu šūkiu organizatoriai kviečia visus į šiuolaikinės muzikos populiariausių atlikėjų ir grupių koncertą į kurį bilietų kainos tikrai „nesikandžioja“ – siekia nuo 15 iki 20 eurų.