Šiaulių arena – tarp daugiausiai renginių suorganizuojančių arenų Lietuvoje

Nors pavasario ketvirtis negali pasigirti tokia renginių gausa kaip gruodžio mėnuo, kuomet įvairūs koncertai arenas užgula kone kiekvieną dieną, Šiaulių arenos lankytojai ir šiuo laikotarpiu tradiciškai turės iš ko pasirinkti.

Žvelgiant iš šiandieninės perspektyvos Šiaulių arena miestiečiams ir jo svečiams siūlo išties platų įvairių kategorijų ir žanrų renginių pasirinkimą.

Didžiausiame Šiaurės Lietuvos daugiafunkciniame sporto ir pramogų komplekse iki vasaros pradžios dar įvyks mažiausiai 25 koncertų, spektaklių ir parodų kategorijoms priskiriami renginiai bei mažiausiai septynios krepšinio klubo „Šiauliai“ namų rungtynės. Taip pat balandžio mėnesį bus surengtas tradicinis „3 prieš 3“ krepšinio turnyras sulaukiantis dalyvių iš visos Lietuvos.

Renginių skaičius, žinoma, dar gali ir išaugti, kadangi ne visi renginių organizatoriai jau spėjo oficialiai paskelbti savo organizuojamų renginių datas, o „Šiaulių“ sezonas gali prasitęsti ir atkrintamosiose varžybose.

Tas pats gali atsitikti ir kitose didžiosiose Lietuvos arenose, tačiau vertinant dabartinę situaciją, kurią atspindi paskelbti renginiai oficialiose arenų svetainėse, didesniu renginių skaičiumi už Šiaulių areną gali pasigirti tik Kaune esanti didžiausia Lietuvoje – „Žalgirio“ arena.

Šiaulių arenoje artimiausiu laikotarpiu lankytojai bus laukiami nemokamose didelio populiarumo susilaukiančiose mados ir grožio parodose „Fashion bazaar“ ar „Design for life“, mažosios Šiaulių arenos koncertų salės renginiuose bei pagrindinėje arenos salėje vykstančiuose didžiuosiuose koncertuose, į kuriuos šį pavasarį akivaizdu keliaus nuo moksleivių iki senjorų.

„Didysis liaudiškos muzikos paradas“ arenoje vyksiantis kovo 22-ąją prognozuojama taps tikra švente senjorams, tuo tarpu šiuolaikinės populiarios muzikos vieno vakaro festivalis „Spring party“ su Alekna ir „Otreya“, grupėmis „Sadboi“ ir „2 kvėpavimas“, Igle ir dar viena itin populiaria hip hopo grupe apie kurios dalyvavimą organizatoriai viešai atskleis balandžio pradžioje bus tikras saldainis jaunimui, tikėtina, ir ne tik.

Į Šiaulių areną įvairaus amžiaus ir skirtingus skonius turinčius žiūrovus kvies dar daug kitų renginių, tarp kurių tradicinis koncertas pirmąjį gegužės sekmadienį skirtas Mamų dienai. Jame šiais metais dalyvaus visų mylimas visaliaudinis atlikėjas Kastytis Kerbedis, aksominio balso savininkė Inga Valinskienė kartu su šiauliečių grupe „Vairas“, linksmieji „Žemaitukai“ bei tikra Šiaulių miesto patriotė Laura Remeikienė su savo studija.

Ne ką mažesnio susidomėjimo turėtų sulaukti ir skambiai pristatoma specialiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui pagal Justino Marcinkevičiaus dramą pastatyta koliažinė opera „Mažvydas“ ar LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ tiesioginės transliacijos ketvirtfinalis. Savo auditorijos dėmesį prikaustys Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga“, atlikėjai Donatas Montvydas, Gabrielius Vagelis, o taip pat įspūdingą šou programą pristatysianti viena ryškiausių Rusijos muzikos megažvaigždžių Filipas Kirkorovas.

Norintys susikurti išskirtinį vakarą sau ir savo šeimai ar draugų kompanijai nieko nelaukdami gali jau dabar peržvelgti visą Šiaulių arenos renginių repertuarą bei pasirinkti labiausiai juos intriguojančius renginius.