Šiaulių arena didžiąsias metų šventes kviečia pasitikti su efektingu roko gausmu ir nuostabiu orkestro skambesiu

Sulig kiekviena diena artėja didžiosios metų šventės, o dauguma belaukiančiųjų jau žvalgosi kuri įžanga joms būtų tinkamiausia. Vienas geriausių įmanomų scenarijų – analogo Lietuvoje neturintis, tęstinis šventinis projektas su atnaujinta koncertine programa „Roko Baladės“, kuris Šiaulių arenoje nuskambės gruodžio 17 dieną. Legendinius roko kūrinius atliks iššūkių nevengiantys balsingieji Lietuvos rokeriai Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis ir Povilas Meškėla, o jiems akomponuos Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas jo įkūrėjo, meno vadovo ir dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus.

Šventinio koncerto programa nustebins visus, net ir daug mačiusius muzikos gerbėjus. Efektingi scenografiniai sprendimai, uždegantys roko ritmai ir puikiai derantis LVSO orkestro skambesys susirinkusiems žiūrovams atvers naują muzikos supratimo lapą. Koncertinėje programoje kitomis spalvomis išgirsime gerai žinomus „Queen“, „Metallica“, „Deep Purple“, „Depeche Mode“ ir kitų pasaulinio garso grupių ir atlikėjų kūrinius.

Vienas žymiausių Lietuvos roko dainininkų, grupės „Rojaus tūzai“ vokalistas P. Meškėla pripažįsta, kad šio projekto sėkmingam įgyvendinimui kiekvienas žingsnis turi būti tiksliai sustyguotas, pradedant pačiais muzikantais ir baigiant garso operatorių darbu.

Sceninę draugystę įvairiuose muzikiniuose projektuose įtvirtinusi rokerių trijulė J. Milius, Č. Gabalis ir P. Meškėla vieningai pritaria, kad koncertuoti kartu su LVSO orkestru visiems yra didelis iššūkis, kaskart lipant ant scenos priverčiantis išlaikyti maksimalią koncentraciją.

Bilietus į šventinį „Roko Baladžių“ koncertą platina Ticketmarket, o jų kainos svyruoja nuo 17 iki 35 eurų, priklausomai nuo pasirinktos renginio stebėjimo vietos. Pigiausias bilietas tribūnose kainuoja 17 eurų, o norint renginį stebėti iš „Volfo Engelman“ baro – 35 eurai.