Labdaringas Vienos pokylis

2020 02 22 (Šeštadienis) 19:30

Bilietų kaina:
60 € asmeniui

Labdaringas Vienos pokylis - Šiaulių arenoje vasario 22 dieną 19:30 val.

 

Programoje numatomas tradicinis jaunimo porų pasirodymas, bus šokami polonezas, kadrilis, polka ir valsas, gros Šiaulių pučiamųjų orkestras, koncertinę programą atliks jaunosios kartos atlikėjas Dainotas Varnas, kuris užburs ne tik puikiai žinomais lietuviškais kūriniais, bet ir stebins užsienio atlikėjų kūryba. Renginio metu vyks loterija ir aukcionas. Pokylis baigsis tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.

Pokylio metu surinktos lėšos bus skiriamos VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrui, besirūpinančiam sunkiai sergančiais ligoniais.

Kvietimo kaina asmeniui ‒ 60 Eur, porai ‒ 120 Eur.

Paramą už kvietimus bus galima pervesti į Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ sąskaitą LT807300010134550517, AB „Swedbank“.

Aprangos kodas – vakarinis:

ponioms– ilgos suknelės (išskyrus baltas), ponams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės.

Pagrindinė renginio informacija

Aprangos kodas: vakarinis: ponioms – ilgos suknelės (išskyrus baltas), ponams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės
Kaina asmeniui: 60 €
Organizatorius – Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.