SECRET SERVICE / GAZEBO / JOY /

2024-04-26
19:30
Kaina: Nuo 39 €

Trijų legendinių grupių – vienas bendras koncertas Šiaulių arenoje

 *Svarbi informacija : organizatorius reguodamas į susiklosčiusią sitauciją dėl Pupo pasirodymo Šiaulių arenoje, priemė sprendimą – atšauktį jo pasirodymą. Daroma rokiruotė ir atlikėją Pupo, keičiama į švedų grupę „ Secret Service“. Koncerto trijų grupių statusas išlaikomas ir koncerto trukmė nesumažės. Organizatorius , kaip ir Šiaulių arena, laikosi bendros tos pačios pozicijos – neįsileisti prorusiškų ir prokremliškų veikėjų. Organizatorius atsiprašo už susidariusią sitauciją.

Viena arena ir trys muzikinės legendos! 2024 metų balandžio 26 dieną Šiaulių arenoje koncertuos austrai – grupė „Joy“ , italas – „Gazebo“ bei švedai „Secret Service“.

Renginio naujienos: https://www.facebook.com/events/700854158690027/?active_tab=discussion

Renginio informacija

 • Durys atidaromos: 18:00 val.
 • Renginio trukmė: ~ 3 val.
 • Petrauka: nėra
 • Nuolaidos: netaikomos
 • Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
 • Vietos neįgaliems: dėl bilietų įsigijimo sąlygų prašome kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.
 • Amžiaus cenzas: nėra
 • VIP Parkingas: bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
 • Organizatorius: UAB „Legacy Inn”.  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės bei bilietų į renginį platinimo. Šiaulių arena teikia renginio organizatoriui tik renginio vietos nuomos paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. 
 • Fotografavimas/filmavimas: Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
 • Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. siauliuarenabaras@gmail.com arba tel. +370 616 16645

APIE ATLIKĖJUS

Saulės mieste skambės „I like Chopin“

Gazebo, Joy ir Secret Service. Trys vardai, kurių muzikos gerbėjams plačiai pristatyti nereikia, trys vardai, kurių dainas tyliai ir garsiai kartoja milijonai gerbėjų visuose žemynuose.

Italijos disko muzikos atlikėjas Paulo Mazzolini, puikiai žinomas slapyvardžiu Gazebo gimė 1960 metų vasario 18-ąją Libano sostinėje Beirute italų diplomato bei amerikiečių dainininkės šeimoje.

Jis gyveno Jordanijoje, Danijoje, kur amerikiečių mokykloje puikiai išmoko angliškai, iš viso kalba penkiomis kalbomis, taip pat – Prancūzijoje. Dešimtmetis jis augo Romoje, kur ir išmoko groti gitara.

Muzikinę karjerą pradėjo atlikdamas džiazo, rokenrolo ir net pankroko dainas. Po susitikimo su Paul Micioni išleido debiutinį ir 1982 metais itin sėkmingą singlą „Masterpiece“.

O jau po metų po Gazebo slapyvardžiu pasivadinęs muzikantas išleidžia debiutinį albumą tuo pačiu pavadinimu, kuriame nuskambėjo pasaulinis superhitas ir sėkmingiausia jo karjeros daina – „I like Chopin“.  

Sėkmės susilaukė ir hitais tapusios dainos – „Lunatic“, „Lovew in Your Eyes“. Taip pat italų dainininkui Ryan Paris parašė žodžius dainai „Dolce Vita“, kuri pasiekė daugelio pasaulio šalių viršūnes.

Po metų jis pristatė kitą albumą – „Telephone Mama“, vėliau sekė dar du studijiniai darbai – „Univision“ bei „Portrait“. 1998 metais BMG išleido geriausių atlikėjo kūrinių rinkinį, kuriame, žinoma, buvo įtraukti ir Gazebo superhitai – „I like Chopin“ ir „Lunatic“.

Po to jis išleido dar šešis albumus, iš viso – 14. Į topus patenka „Tears for Galileo“, „Wet Wings“, „The Secret“.

Jis dalyvauja įvairiuose projektuose kaip organizatorius, aranžuotojas, dainų autorius, nekart kviečiamas atlikti savo užburiantį „I Like Chopin“ Italijos televizijoje „Rai 1”.

Prieš šešerius metus į Šiaulius atvyksiančio Gazebo už savo ilgalaikę karjerą gavo „Grand Prix“ „Corallo Citta di Alghero“, o ypatingą pripažinimą jam skyrė tūkstančiai žmonių ir Romoje vykusio renginio „Sette Colli“ metu.

Policininkas, mokytojas ir didžėjus

Austrų grupės „Joy“ nariai susipažino dar besimokydami vienoje mokykloje. Tačiau vėliau likimas lėmė taip, jog kiekvienas iš jų pasuko savu keliu – Andy Schweitzeris tapo policininku, Freddy Jaklitschas mokykloje dirbo vokiečių kalbos ir istorijos mokytoju, o Manfredas Temmelis didžėjavo viename Vokietijos disko klube.

Tačiau 1984 m. mokyklos draugų keliai vėl susikirto ir jie nusprendė pradėti profesionalią muzikinę karjerą.

Pirmasis singlas „Lost In Hong Kong“ sensacija netapo, tačiau atkreipė į grupę publikos dėmesį. Bet jau antrasis singlas – „Touch By Touch“ – sulaukė milžiniškos sėkmės, pateko į „European Top Dance 20“, tapo Nr.1 Austrijoje bei „auksiniu“ daugelyje Europos šalių. Kiti du singlai „Hello“ ir „Valerie“ pelnė grupei populiarumą jau ne tik Senajame žemyne, bet ir Azijoje.

„Joy“ ne kartą yra koncertavę daugiau nei 50 tūkst. klausytojų ir dalyvavę ne vienoje populiarioje televizijos laidoje. Per visą savo karjerą grupė išleido keturis studijinius albumus (paskutinis „In Love“ pasirodė 2021 m.), penkių geriausių dainų rinkinius bei 18 singlų.

Ten O‘Clock Postman“ vis dar kelia eurofiją

Ne mažesnio pripažinimo muzikos pasaulyje yra sulaukusi ir kita į Lietuvą sugrįžtanti grupė – „Secret Service“. Nors didžiausio populiarumo banga kadaise ilgaplaukius švedus lydėjo 9-ojo dešimtmečio pradžioje, kai pasirodė jų hitai "Oh Susie", "Ten O'Clock Postman" ir Europos muzikos grojaraščius užkariavęs "Flash in the Night", daugiau nei tris karjeros dešimtmečius skaičiuojanti grupė populiari iki šiol.

Jos pasirodymai nedvokia pelėsiu, muzikantai puikiai valdo ir linksmina žiūrovus, o kai koncertuose uždainuoja „Ten O‘Clock Postman“ kyla žodžiais neapsakoma euforija.

Didžiausias pasaulio scenas užkariavusios „new wave“, roko ir pop muzikos stilių propaguojančios grupės hitai „Oh Susie“, „Flash in the Night“ įvairiose Europos šalyse gerino radijo stočių populiarumo rekordus. Pastaraisiais metas „Slaptoji Tarnyba“ išgyvena atgimimą – už gyvą muziką itin vertinama ketveriukė yra kviečiama koncertuoti ne tik į didžiausias Europos arenas Norvegijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje bei kitose Europos šalyse, bet ir į pasaulyje dominuojančius muzikos festivalius.

 

ARTIMIAUSI RENGINIAI