VšĮ „Pramogų sala“ veiklos pabaigą Šiaulių arenoje pažymės anšlaginiu koncertu

Šiaulių areną nuo pat jos pirmojo durų atidarymo įveiklinusi šiaulietiška įmonė VšĮ „Pramogų sala“ skaičiuoja paskutiniąsias objekto administravimo dienas. Norint padėkoti visiems šiaurės Lietuvos sostinės arenos lankytojams birželio 21 d. bus surengtas nepamirštamas koncertas, kuris įprasmins 16 metų įmonės įdirbį administruojant Šiaulių arenos pastatą, organizuojant įvairių kategorijų renginius ir projektus.

Išskirtiniame koncerte susirinkę žiūrovai scenoje išvys charizmatiškąjį senelį Kastytį Kerbedį, žavingąją Ingą Valinskienę, „grupę 2: Karolis ir Donatas“, užvedančiuosius „Karalius“ šiauliečių grupes „Vairas“, „Kitava“, nuoširdžiąją Laurą Remeikienę, šokių studijos „Šypsena“ šokėjus bei Šiaulių miesto pasididžiavimą, dainingąjį chorą „Dagilėlis“.

Vos paskelbus apie renginį tapo aišku, kad užbaigiamasis padėkos koncertas vyks sausakimšoje arenoje – per kelias valandas buvo parduotas pirmasis tūkstantis bilietų. Siekiant, kad į šį koncertą galėtų patekti kuo daugiau norinčiųjų, bilietų kaina visuose sektoriuose yra simbolinė – vos 5 eurai.  

„Šiuo koncertu norime padėkoti šiauliečiams ir visiems Šiaulių regiono gyventojams, kurie daugelį metų aktyviai lankėsi būtent Šiaulių arenoje organizuojamuose renginiuose. Nuo pat veiklos arenoje pradžios buvome išsikėlę tikslą tapti lyderiaujančia arena, pateisinti lankytojų lūkesčius, užsitarnauti jų pagarbą ir lojalumą. Tai pavyko įgyvendinti realiais darbais – renginių gausa, jų įvairove, visų arenos erdvių įveiklinimu – nuo verslo centro įkūrimo iki konferencijų salės nuomos paslaugų. Visuomet sau kėlėme tikslą ne tik siekti pritraukti didžiuosius renginius į Šiaulius, tačiau ir patys juos organizuoti. Tai lėmė, kad Šiaulių arena tapo pagrindiniu renginių traukos centru šiaurės Lietuvoje. Labai smagu, kad pakeltą kartelę pavyko išlaikyti iki pat arenos valdymo pabaigos – išlikome daugiausiai renginių suorganizuojančių arenų trejetuke.“, – kalbėjo VšĮ „Pramogų sala“ vadovas Gintaras Radavičius.

Arenoje per veiklos vykdymo laikotarpį apsilankė beveik du su puse milijono lankytojų, buvo suorganizuota 1537 kultūros ir sporto renginiai.

Šiaulių arena duris lankytojams atvėrė 2007 metais ir tuo metu tapo antrąja atidaryta arena Lietuvoje, po „Siemens“ arenos. Siekiant patenkinti ne tik šiauliečių, bet tuo laikotarpiu ir daugelio kitų šalies miesto gyventojų lūkesčius koncertuoti į spalvingąją areną buvo kviečiami ne tik žymiausi Lietuvos atlikėjai, bet ir užsienio žvaigždės, tarp kurių buvo ir pasaulinio garso grupė „Scooter“, Thomas Anders, Suzi Quatro, italų muzikos įžymybės Toto Cutugno, Pupo, Riccardo Fogli ir kiti.

„Džiaugiamės ir tuo, kad per veiklos vykdymo metus pavyko užmegzti puikius santykius su įvairiais Lietuvos ir užsienio atlikėjais, grupėmis, renginių organizatoriais, paslaugų teikėjais. Sukauptą renginių organizavimo patirtį ir toliau sieksime išnaudoti organizuodami įvairius renginius. Pasinaudodami proga norime padėkoti visiems ilgamečiams mūsų partneriams ir tarti nuoširdų ačiū už buvimą kartu visą šį laikotarpį“, – dėkojo G. Radavičius.

Bilietus į užbaigiamąjį koncertą platina šiaurės Lietuvos lyderė „Ticketmarket“.