Naujuosius metus Šiauliai pasitiks su Marijonu Mikutavičiumi

2018-ųjų žiemą šiauliečiai turėjo progą su Marijonu Mikutavičiumi atšvęsti Kalėdas, o 2021-iais su visų kartų atlikėju pasitiksime Naujuosius.

Kauno „Žalgirio“ arenoje gruodžio 17-ąją įvyko pirmasis Marijono Mikutavičiaus koncertas „50“. Tarpušventyje Marijono šou sulauks vilniečiai, o paskutinę metų dieną jis atkeliaus į Šiaulius. „Aš jūsų taip žvėriškai pasiilgau“, –  ištarė į sceną Kaune išbėgęs dainininkas ir koncertą pradėjo netradiciškai.

„Žinau, kad tai ne pagal scenarijų, tačiau gal galima trumpam įjungti šviesas? Noriu jus visus pamatyti“, – tarė jis ir nusileido į salę. „Su kaukėm atrodot tarsi chirurgai, o mes – pacientai“, – juokavo dainininkas.

Suskambo pirmieji „Kai atidarai duris“ akordai. Koncertas, kurio gerbėjai taip ilgai ir nekantriai laukė, prasidėjo. Dvi dainos – tik tiek arena ištvėrė neatsistojusi. Per „Geros žiemos“ visus akimirksniu pagavo šventinė nuotaika.

„Kas stovit, nebandykite sėstis“, – pagrasino Marijonas ir uždainavo „Pasveikinkit vieni kitus“. Salė, atrodo, nesitikėjo tokio didelio hito taip greitai. To užteko, kad ne tik stovintieji nebeatsisėstų, bet ir santūresnė arenos dalis pakiltų ant kojų.

Neabejotina, kad Šiauliuose laukia įspūdingas koncertas, o ypatingai todėl, kad juo palydėsime 2021 metus ir žengsime į Naujuosius 2022-us.

Paskutinėmis metų dienomis bilietų platintojo Ticketmaket sistema tiesiog kaista – bilietai į M. Mikutavičius jubiliejinį 50-mečio koncertą žaibiškai šluojami. 

Norintys nepavėluoti į nuvažiuojantį traukinį kviečiami užsukti ir įsigyti bilietus ČIA

Lino Grikiečio nuotr.