Spalvingas Šiaulių arenos pavasaris: balandžio mėnuo išsiskirs renginių įvairove

Šiltėjančius orus ir gaivų pavasario dvelksmą Šiaulių arenoje sutiksime itin spalvingai. Balandžio mėnuo arenoje išsiskirs ne tik renginių gausa, bet ir jų įvairove, todėl iš ko pasirinkti turės nuo moksleivio iki senjoro. Pavasario renginių maratonas startuos jau pirmąjį balandžio savaitgalį, kuomet pirmą kartą Šiaulių arenos duris pravers unikaliais pokštais visą Lietuvą jau užkariavę populiariojo „Humoro klubo“ nariai Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas, Mantas Katleris, Mantas Bartuševičius ir Mantas Stonkus. Šiuolaikinio humoro karaliai Šiaulių arenos amfiteatre susirinkusiems žiūrovams pristatys šviežiausią savo programą „Kam tas Kaip?“.

Ryškų ir spalvingą repertuarą balandžio mėnesį Šiaulių arena pasiūlys „Raudonų muzikinių vakarų“ ciklo gerbėjams. Išskirtinį ir nedaug kam regėtą pasirodymą balandžio mėnesio pradžioje Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje surengs „Glassduo“ duetas iš Lenkijos Anna ir Arkadjušas Šafraniecai, kurie visą pasaulį sužavėjo neįprasta krištolinio skaidrumo muzika, sklindančia iš tuščių vyno taurių. Nuotaikingus pasirodymus taip pat žada berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, kartu su kameriniu ansambliu „Amerikos virtuozai“ bei naują koncertinę programą pristatysianti scenos deivė Inga Valinskienė ir grupė.

Pirmą kartą Šiaulių arenoje nepakartojamų kelionių po visą margą pasaulį įspūdžius pasakos populiariausi pastarojo dešimtmečio Lietuvos keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. „Raudonų muzikinių vakarų“ sezono ciklą užbaigs operetės spektaklis „Skaniausias kokteilis“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliks LRT konkurso „Triumfo arka“ nugalėtojai Ona Kolobovaitė, Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas bei „Auksinis balsas“ dirigentas Vytautas Lukočius.

Pagrindinėje Šiaulių arenos salėje jausmingos, šiltos ir mylinčios muzikos gerbėjai turės progą apsilankyti naujausios Ingos Jankauskaitės koncertinės programos „Papasakosiu...“ koncerte, o balandžio mėnesio viduryje, prieš išvykdamas į prestižiškiausią Europos dainų konkursą „Eurovizija“, į Šiaulių areną atvyks vienas geidžiamiausių Lietuvos atlikėjų Donatas Montvydas su koncertine programa „Tai mūsų laikas“.

Spalvingą balandžio mėnesio koncertų repertuarą užbaigs šventinis scenos grando Kastyčio Kerbedžio koncertas, skirtas mamos dienos progai paminėti. Šis koncertas išsiskirs ne tik ypatinga proga, bet ir formatu – mat Šiaulių arenos amfiteatras bus paruoštas netradiciniu stiliumi. Norintiems šventinį vakarą praleisti jaukioje šeimos ar draugų kompanijos atmosferoje bus sudarytos sąlygos įsigyti bilietus parteryje prie staliukų, tuo tarpu į tribūnas žiūrovus vilios itin patraukli bilieto kaina, kuri siekia tik 13 eurų.