Šiaulių arena pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šiaurės kolegija

Š. m. sausio 13 d.  VšĮ „Pramogų sala“ generalinis direktorius Gintaras Radavičius ir VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegijos direktorius dr. Mykolas Dromantas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Bendradarbiavimo sutartimi siekiama stiprinti dalykinius ryšius tarp šių dviejų institucijų. Pasirašant sutartį numatyta, kad bus bendradarbiaujama organizuojant renginius (seminarus, diskusijas ir kt.), rengiant naujas ir tobulinant vykdomas studijų programas, bus skatinamas bendrų tarptautinių, nacionalinių ir lokalių projektų rengimas bei vykdymas, mokslo taikomosios veiklos ir tyrimų plėtojimas. Dalyvaujant Šiaurės Lietuvos kolegijos ir VšĮ "Pramogų sala" atstovams, buvo numatyta atlikti pramogų rinkos ir jos plėtros galimybių tyrimus.

Šiaulių arenoje rengiami sporto, kultūros, meno, pramoginiai ir verslo renginiai, įvairūs teatro spektakliai, verslo seminarai, kongresai, parodos bei mugės. Visa tai skirta Šiaulių miesto, regiono ir visos Lietuvos įvairioms vartotojų grupėms.

Atsižvelgdama į Šiaulių miesto ir regiono poreikius švietimo, inovacijų diegimo ir visuomenei teikiamų paslaugų srityse, Šiaurės Lietuvos kolegija plečia bendradarbiavimo partnerių tinklą ir įgyvendinamų veiklų įvairovę.