Šiaulių apygardos teismo nuosprendis: VšĮ „Pramogų sala“ direktorius G. Radavičius – išteisintas pagal daugelį inkriminuotų kaltinimo epizodų

Gruodžio 18 dieną Šiaulių apygardos teismo posėdžio metu teisėjas B. Zalaga paskelbė nuosprendį, kuriuo VšĮ „Pramogų sala“ generalinį direktorių Gintarą Radavičių išteisino pagal visus inkriminuotus kaltinimo epizodus, išskyrus epizodą dėl indėlių sertifikatų įgijimo iš „Snoro“ banko.

VšĮ „Pramogų sala“ direktorių G. Radavičių baudžiamojoje byloje atstovaujantis advokatas Stanislovas Liutkevičius vertindamas gruodžio 18 –os dienos teismo priimtą nuosprendį mano, kad teismas priimdamas nuosprendį neatsižvelgė į Europos Sąjungos teisingumo teismo 2015 m. birželio 25 d. prejudicinį sprendimą dėl Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pateikto prašymo  ir jo pagrindu 2015 m. lapkričio 17 dieną priimtą Lietuvos Aukščiausiojo teismo nutartį, kuria indėlių sertifikatai buvo pripažinti draudiminiais vertybiniais popieriais.

Kaip jau rašėme, remiantis šiuo nutarimu tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims įstatymų nustatyta tvarka bus kompensuotos „Snoro“ banke prarastos lėšos.

VšĮ „Pramogų sala“ ir jos direktorius G. Radavičius gruodžio 16 d. jau ėmėsi atitinkamų žingsnių dėl draudiminių išmokų grąžinimo. Artimiausiu metu įmonei lėšos bus sugrąžintos.

Advokatas S. Liutkevičius teigė, kad teismas priimdamas sprendimą neišteisinti jo atstovaujamo G. Radavičiaus dėl indėlių sertifikatų įgijimo iš „Snoro“ banko, turėjo atsižvelgti į aukščiau nurodytas aplinkybes, todėl šis nuosprendis, neabejotinai, bus skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.