Po Lietuvos miestus keliaujanti, mados kūrėjus suburianti mugė „Design for life“, balandžio 13 dieną viešės Šiauliuose

Po Lietuvos miestus keliaujanti, mados kūrėjus suburianti mugė „Design for life“, balandžio 13 dieną viešės Šiauliuose

„Šiaulių“ arenoje balandžio 13 dieną šalies dizaineriai, mados kūrėjai, juvelyrai ir grožio prekių gamintojai susiburs išskirtinėje mados ir grožio mugėje „Design for life“. Renginio organizatoriai lankytojams čia žada unikalią galimybę susipažinti su įvairiais prekių ženklais ir šalies menininkų produkcija iš arti.

Anot renginį organizuojančios įmonės „Festivus“ vadovo Andriaus Kazlausko  mugėje žada dalyvauti nuo 70 iki 120 šalies kūrėjų – šiemet renginyje pasirodys ir gamintojai iš kaimyninės Latvijos.

Pasak A. Kazlausko, šiemet mugėje įvairių sričių kūrėjai pristatys pavasario naujienas. „Žydėkime kartu su pavasariu!“ – ragina kovą prasidėsiančios mugės šūkis. Renginio lankytojų lauks mados dizainerių ir gamintojų atstovai, papuošalų ir aksesuarų kūrėjai, taip pat prekių ženklai, prekiaujantys vaikams skirtais drabužiais, knygomis, žaislais.

„Menininkai ir smulkūs gamintojai savo produkciją dažniausiai gali pristatyti tik virtualiai – tinklalapiuose ar socialiniuose tinkluose, kadangi retas turi galimybę įsirengti fizinę parduotuvę. Tad ši mugė – tai erdvė kūrėjams susiburti drauge su bendraminčiais ir pasiekti potencialius pirkėjus gyvai“,- pasakoja „Festivus“ vadovas.

Pasak renginio organizatorių, jau keletą metų vykstanti mugė sulaukia didelio populiarumo, kadangi žmonės vertina kokybę ir nišinę smulkių gamintojų produkciją.

„Šiemet mugėje bus pristatomi dizainerių kurti drabužiai, aksesuarai, įvairūs rankų darbo dirbiniai, interjero detalės, natūralios grožio prekės. Kasmet pastebime augantį susidomėjimą vietos kūrėjų produkcija“,- sako A. Kazlauskas.

Nemokamo renginio metu lankytojai galės susipažinti su populiarių prekių ženklų atstovais, vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, pabendrauti su dizaineriais, taip pat atrasti prekių asortimentą namams.

„Design for Life“ mugė Šiauliuose „Šiaulių“ arenoje vyks balandžio 13 dieną, nuo 10 iki 17 val.

Įėjimas nemokamas