Svarbi informacija lankytojams: šį savaitgalį Šiaulių arenoje vyks net trys renginiai

Jau šį savaitgalį, po septynerių metų pertraukos, Šiaulių arenos teritorija taps šių metų drifto sezono atidarymo vieta, kurioje net tris dienas, balandžio 12–14 dienomis, vyks didžiausias šio sporto mėgėjų susitikimas – Didysis drifto sezono atidarymas. 

Organizatoriai skelbia, kad dalyvauti užsiregistravusių aistruolių skaičius šiuo metu siekia net 170. Renginio metu dalyvių ir žiūrovų lauks ne tik driftas, tačiau ir kitos veiklos: RC drift, automobilių paroda, mažųjų dviračių kroso BMX ir Pump Track varžybos bei kitos staigmenos.  Bilietus į renginį galite įsigyti bilietai.lt arba renginio vietoje. Balandžio 12 d. įėjimas į renginį nemokamas.

 

Šeštadienį, balandžio 13 d., arenoje bei arenos teritorijoje šurmuliuos net dvi šiauliečių pamėgtos mugės – sodininkų mugė „Aš sodinu” bei mados ir grožio mugė „Design for life”.

Kaip sako mugių organizatoriai – balandis yra puikus metas pasirūpinti savo sodu ar daržu bei susipažinti su mados ir grožio tendencijomis. Šiauliečiai prie arenos šurmuliuojančioje mugėje galės ne tik įsigyti sodinukų, bet ir susirinkti patarimų. O arenos viduje naujausias kolekcijas pristatys daugiau nei 120 grožio ir mados prekių ženklų. Tradiciškai mados ir grožio mugėje Šiauliuose Mažųjų Modeliukų Mokykla surengs madų šou.

 

Svarbi informacija lankytojams

  • Didysis drifto sezono atidarymas vyks prie arenos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Į renginį lankytojai pateks per I įėjimą. 
  • Bilietus į driftą galima įsigyti bilietų platinimo platformoje ltarba renginio vietoje.
  • Balandžio 12 d. įėjimas į renginį nemokamas.
  • Sodinukų mugė šiemet įsikurs priešais areną esančioje aikštėje. Mugės darbo laikas – 10-16 val. Renginys nemokamas.
  • Mados ir grožio mugė vyks arenos viduje. Patekti į mugę galima pro I įėjimą. Mugės darbo laikas – 10-17 val. Renginys nemokamas.
  • Renginių lankytojams, atvykusiems su automobiliais, juos palikti rekomenduojame  automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje kitoje nei arena J.Jablonskio gatvės pusėje arba tvarkingai parkuoti šalikelėje.

 

Renginių plane pateikta schema, kurioje vietoje vyks kiekvienas renginys.