Jubiliejinis dešimtasis "3x3" krepšinio turnyras Šiaulių arenoje - kovo 11 -ąją!

Krepšinio aistruoliai žino – Lietuvos valstybei itin svarbią datą, kovo 11 -ąją smagiausia atšvęsti sportiškai, pavyzdžiui su oranžiniu kamuoliu. Tokią turiningą dienos alternatyvą siūlo Šiaulių arena, kuri kviečia į jubiliejinį, jau dešimtąjį „3×3“ krepšinio turnyrą.

Į didžiausią Šiaurės Lietuvos areną tradiciškai atvyks komandos iš visos Lietuvos, kurios dėl čempionų vardų grumsis dešimtyje amžiaus grupių. Šiais metais generalinio rėmėjo poziciją perėmė sporto ir laisvalaikio aprangos atstovai „Hummel“. Prie tradicinio renginio skirto Lietuvos Resupublikos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti prisijungė ir didelis kitų rėmėjų būrys, kurių dėka nugalėtojai ir prizininkai bus gausiai apdovanoti vertingais prizais, o taip pat, žinoma, sulauks ir iškovotos prabos medalių komplektų.

„Svarbiausi norime akcentuoti, kad šis „3×3″ krepšinio turnyras, kurį organizuojame jubiliejinį dešimtąjį kartą neturi jokių sąsąjų su profesionalizmu. Pagal turnyro reglamentą krepšinio profesionalai dalyvauti net ir negali, bet žiūrint plačiau, mūsų vizija yra tokia, kad krepšiniui prijaučiantys žmonės kovo 11 dieną į Šiaulių areną atvyktų gerai praleisti laiką, o tuo pačiu pasisemtų sportinių emocijų. Todėl baimintis, kad galbūt krepšinio kurį laiką nežaidėte, nesate pačios geriausios sportinės formos tikrai nevertėtų“, – vis dar dvejojančius drąsino organizatorius.

„Žinoma, kiekvienas dalyvaujantis pajutęs entuziazmą, pergalės skonį, nori laimėti, įveikti varžovą, bet svarbiausia yra, kad būtų vadovaujamasi garbingo žaidimo principais, kuriais ir yra paremta šio renginio koncepcija. Atvykusiems žiūrovams visada įdomu matyti atkaklią kovą aikštėje, emocijas, bet ne ką mažiau malonu matyti, kai net ir po dramatiškiausio finalo varžovai vieni kitiems paspaudžia ranką, pasveikina ir padėkoja už gražias rungtynes“.

„3×3“ turnyro varžybos vyks pagrindinėje krepšinio aikštelėje bei treniruočių salėje – iš viso šešiose aikštelėse vienu metu. Be rungtynių vyks baudų, tritaškių metimų bei tolimo metimo nuo vidurio linijos konkursai, kurių nugalėtojus organizatoriai sveikins įtekdami specialius prizus. Renginio partneriai krepšinio klubas „Šiauliai“ taip pat prisideda prie šio renginio kokybės įsteigdami įvairių prizų iš savo atributikos parduotuvės.

„Visas komandas norinčias dalyvauti turnyre raginu registruotis iš anksto, kadangi siekdami išvengti įvairių galimų nesklandumų stengiamės tvarkaraščius parengti iš anksto. Taigi, nedelskite iki paskutinės minutės. Tvarkaraščiai bent jau dieną prieš turnyrą bus paskelbti renginio įvykyje „Facebook“ bei Šiaulių arenos svetainėje“, – pagrindine informacija dalinosi organizatoriai.

Registracija vyksta iki kovo 8 dienos 17 val. Daugiau informacijos apie renginį ieškokite www.siauliuarena.lt