Įspūdingas šou baleto "TODES" pasirodymas - jau šį penktadienį!

Jau šį penktadienį į Šiaulių areną su nauja programa „Įspūdingas sapnas“ sugrįžta Alos Duchovos vadovaujamas šou baletas „Todes“. Unikali ritmika, sinchronas, plastika ir neįtikėtinai sudėtingi šokių elementai – visa tai yra šokių kolektyvo „Todes“ vizitinė kortelė.

Šįsyk žiūrovai išvys užburiantį reginį pavadinimu „Įspūdingas sapnas“. Jame – nuostabus šokių pasaulis, kuriame galima sutikti paslaptingąjį gyvačių užkalbėtoją ir išmintingąjį sensėjų, linksmuosius kaubojus ir jausmingus Paryžiaus įsimylėjėlius.

Visas „performansas“ tai tarsi epakartojama laiko kelionė savo svajonių link. Žiūrovaai visiškai pasiners į tai, kas vyksta scenoje, o pasirodymas ištirps lyg nuostabi nepamirštama akimirka paliekanti nesibaigiančio susižavėjimo jausmą.

Šiandien „Todes“ Europoje yra vienas populiariausių šokių kolektyvų. Jo spektakliai dovanoja nepakartojamus įspūdžius, o branduolį išsaugojantis šokio kolektyvas sugeba vis iš naujo nustebinti šiuolaikinį, gana išlepintą žiūrovą. Žinoma, didele dalimi prie to prisideda ir pasirodymo choreografiją statančios Alos Duchovos talentas. Tiesa, be fantastiškų artistų sugebėjimų, to įgyvendinti scenoje būtų neįmanoma.

Tradiciškai ir šiame „Todes“ pasirodyme svarbią vietą užims muzika, kuri neišdildomų įspūdžių šou suteikia dinamikos, efektingumo ir laisvės pojūčio.

Šiaulių arena jau penktadienį 19 val. kviečia visus pamatyti reginį, kuris priverčia susižavėti šokiu nepaisant to ar jūs artimas šiai meno formai, o galbūt net „polkos“ nuo „valso“ neatskirtumėte.

Bilietus galite įsigyti www.ticketmarket.lt