Grandiozinis 5 -erių metų „Raudonų muzikinių vakarų“ gimtadienis – su gausybe atlikėjų ir iškilmingais apdovanojimais

2013 -iais metais Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje startavęs muzikinių vakarų projektas „Raudoni muzikiniai vakarai“ šį vasarį žymės savo 5 -erių metų jubiliejų. Šventinis koncertas, kurio metu išvysime gausybę žymiausių šalies atlikėjų, o programą nuspalvins ir intriguojanti nominacijų ceremonija įvyks didžiosios Šiaulių arenos salės amfiteatre jau vasario 8 -ąją.

Renginių ciklas „Raudoni muzikiniai vakarai“ Šiaulių arenoje yra organizuojamas jau penkerius metus. Kiekvienais metais mažojoje koncertų salėje įvyksta apie 20 šio formato renginių. Idėja rengti muzikinius vakarus žiūrovus kviečiant į jaukiai apšviestą salę prie staliukų labai greitai prigijo ir atrado savo klausytoją bei tapo savotiška ketvirtadienio vakarų su gera muzika tradicija. Artimųjų ar draugų apsuptyje draugiškoje atmosferoje praleisti laiką besiklausant įvairių į Šiaulių areną atvykstančių žymiausių Lietuvos atlikėjų koncertų lankytojai dažnai atvyksta ir iš tolimesnių Šiaulių rajono miestų – Mažeikių, Naujosios Akmenės, Telšių.

Per šį laikotarpį renginių ciklo programose artimoje aplinkoje turėjome progą klausytis tokių Lietuvos muzikos grandų kaip Gytis Paškevičius, Kastytis Kerbedis, Vytautas Šiškauskas, Ovidijus Vyšniauskas, Romas Dambrauskas, savo pasirodymus rengė ir garsios atlikėjos Inga Valinskienė, Rūta Ščiogolevaitė, Monika Linkytė, Erica Jennings, gerai žinomos grupės – „Čilinam“, „2 Donatai“, „Vairas“, „Nerija“, o klasikinės muzikos gerbėjai čia klausėsi operos solistų atstovų – Liudo Mikalausko, Edmundo Seiliaus bei amžiną atilsį iškeliavusio Lietuvos nacionalinės ir kultūrinės meno premijos laureato Virgilijaus Noreikos kūrinių.

Tęstinio renginių ciklo metu, kuriame per penkis metus pasirodė apie 100 įvairių atlikėjų, buvo išbandytos ne tik populiarios koncertinės programos, bet ir kitokio žanro pasirodymai, kurie sulaukė ne ką mažesnio šiauliečių ir miesto svečių susidomėjimo. Ne vieną „sold-out“ renginį, kurio metu laisvų vietų salėje nebeliko, surengė gerai žinomas lietuvių poetas, humoristas Juozas Erlickas, juodo humoro anekdotų karaliai Artūras Orlauskas ir Raimondas Šilanskas, teatro „Kitas kampas“ aktoriai bei kiti populiarūs aktoriai ir kitų meno sričių atstovai.

Iškilmingo šventinio vakaro metu vasario 8 -ąją didžiojoje scenoje išvysime tuos, kurie ne sykį mus džiugino savo pasirodymais – V.Šiškauską, R.Dambrauską, J.Erlicką, A.Orlauską, Laurą Remeikienę ir studiją, Nedą ir Olegą Ditkovskį, o renginį ves Arūnas Valinskas. Nors gimtadienio organizatoriai siekdami išsaugoti maksimalią intrigą iki pat renginio pradžios konkrečių nominacijų anksčiau laiko neatskleidžia, patys ištikimiausi „Raudonų muzikinių vakarų“ ciklo gerbėjai jau nekantrauja sužinoti, kurie iš atlikėjų lips ant scenos atsiimti specialių apdovanojimų.

Šiaulių arenos amfiteatre susirinkusią publiką grandiozinio gimtadienio metu nustebins ir netradicinis salės vaizdas – parterio zonoje bus išdėstyti apvalūs stalai, kurie geriausiai atspindi 5 -erių metų gimtadienį mininčio „Raudonų muzikinių vakarų“ ciklo koncepciją. Tuo tarpu jaukus salės planas nesudarys problemų renginiu mėgautis ir iš tribūnų.