Džordanos Butkutės šlageriai per Kalėdas skambės Šiaulių arenoje

Lietuvos pop scenos karalienė Džordana Butkutė išskirtiniam koncertui į Šiaulius atvyksta pačiu gražiausiu metų laiku – per Šv. Kalėdas.

Legendinės atlikėjos koncerte Šiaulių arenoje antrą Šv. Kalėdų dieną skambės pačios šilčiausios, pačios geriausios ir didžiausią nostalgiją visiems keliančios D.Butkutės dainos.

„Nemylėjau tavęs“, „Tavo pasaulis“, „Dėl tavęs“, „Gimimo diena“, – šių ir daugelio kitų hitų tekstai yra puikiai žinomi ne tik vyresnės, bet ir jaunosios kartos atstovams, o dainininkės koncertai visada pasižymi nuostabia atmosfera.

Žiūrovai D.Butkutės koncertuose jau yra įpratę dainuoti išvien su atlikėja, o be to, kad publika stojasi iš savo vietų jau po pirmųjų dainų akordų, atlikėjos pasirodymai yra vertinami ir už kokybišką techninę bei vizualinę dalį. Negana to, šis šventinis pasirodymai išskirtinai sužavės ir savo jaukumu, kuris dar labiau atsiskleis dėl ypatingos kalėdinės nuotaikos.

Nepamirštamas D.Butkutės šou Šiaulių arenoje – gruodžo 26 –ąją, o pati atlikėja jau nekantrauja sugrįžti į Saulės miestą.

„Visada smagu sugrįžti pas publiką, kuri tavęs nuoširdžiai laukia. Prieš tris metus vykusį Naujametinį koncertą Šiaulių arenoje prisimenu su šiurpuliukais ant kūno. Net neabejoju, kad artėjantis koncertas bus dar įsimintinesnis, o ypatingai jauki Kalėdinė nuotaika leis visiems atsipalaiduoti ir išlaisvinti mintis nuo kasdienių rūpesčių“, – žadėjo „Lietuvos Madona“ dar vadinama išskirtinio balso savininkė.

Foto by fotodesantas.lt