Šiaulių arena – viena lankomiausių visoje Lietuvoje

Pagrindiniu renginių ir jų lankytojų traukos centru visoje šiaurės Lietuvoje esanti Šiaulių arena pastaraisiais metais šiauliečius ir miesto svečius džiugino kokybiškais kultūros ir sporto renginiais, kurie pasižymėjo ir gausiu lankomumu.

Karantino šmėklai likus praeityje renginių lankytojai per 2022 metus galėjo pasirinkti iš 78-ių arenoje įvykusių koncertų, sporto renginių, parodų. Spalvingiausioje šalies arenoje jų metu apsilankė beveik 120 tūkstančių gyventojų iš įvairių Lietuvos kraštų. Tai sudaro pusantro tūkstančio žiūrovų vidurkį vienam renginiui. Pagal šiuos statistinius rodiklius Saulės miesto arena nusileido tik Kauno „Žalgirio“ arenai bei koja kojon žengė su Klaipėdos „Švyturio“ arena.

Ne ką prasčiau, vertinant renginių kiekį ir jų lankomumą, prasidėjo ir 2023-ieji metai. Vasario mėnesį Šiaulių arenoje neabejingus piliečius subūrė labdaringas paramos koncertas „Padovanok Milanai gyvybę“, praūžė prestižinis sausakimšai tribūnas užpildęs Karaliaus Mindaugo taurės turnyras, o pustrečio tūkstančio muzikos mylėtojų mėgavosi ilgai lauktu „Keistuolių teatro“ aktorių šou „Paskutiniai Brėmeno muzikantai po 20 metų“. Lankytojams yra siūlomi ir mažesnio masto, tačiau savų privalumų turintys jaukūs renginiai mažojoje arenos koncertų salėje.

Pavasario laikotarpiu intensyvus renginių kalendorius neleis atsikvėpti. Be intriguojančių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovų čia vyks Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionatas, atlikėjų Gabrieliaus Vagelio, Donato Montvydo, Ingos Jankauskaitės koncertai, visada didelio susidomėjimo sulaukiančios mados ir grožio bei pavasario sodinukų mugės, o pirmąjį gegužės sekmadienį nuaidės tradicinis Mamos dienai skirtas koncertas.

Visą renginių repertuarą galima rasti interneto svetainėje www.siauliuarena.lt, o bilietus į renginius galima įsigyti TIKETMARKET.LT.

L. Grikiečio nuotr.