Naujienos

Šiaulių arena pristato naują amfiteatro erdvę: nustebins jaukumu (FOTO)

Didžiausias Šiaurės Lietuvos daugiafunkcinis pramogų kompleksas Šiaulių arena pristato naujai suformuotą amfiteatro erdvę pasižyminčią išskirtiniu jaukumu ir daugeliu kitų privalumų, kurie pasitarnauja ir žiūrovų ir renginių organizatorių patogumui.


2019.11.08 16:17

„Colours of Bubbles“: Atėjo laikas gitaroms, nutrintiems džinsams ir odinėms striukėms

Per dešimtį kūrybos metų išbandę amerikietišką vesterną, tamsias, melancholiškas melodijas, kinematografiją ir orkestrus, „Colours of Bubbles“ grįžta prie to, nuo ko ir prasidėjo jų muzikinis kelias – tikro, gitarinio britiško roko. Po trejų metų pertraukos, spalio 18 dieną pristatę naujausią albumą „9 mm“, šiandien šiauliečiai ruošiasi jo pristatymo koncertams Vilniuje, Šiauliuose, Kaune ir Klaipėdoje. Radę keletą laisvų akimirkų intensyviame repeticijų tvarkaraštyje, „Colours of Bubbles“ nariai Julijus, Tomas ir Paulius pasakoja apie tai, kuo gyvena šiandien.


2019.11.05 15:28

Nacionalinis Sakartvelo baletas "Sukishvili" Vilniuje sukūrė pasaką

Pirmadienį nacionalinis Sakartvelo baletas „Sukhishvili“ Vilnių nukėlė į tikrą šokio pasaką. Koncertų salėje „Compensa“ ant scenos sukosi šimtas šokėjų, kurie žavėjo žiūrovus judesiais, prieštaraujančiais visiems traukos dėsniams.

Energija, kurią baleto grupė atvežė į Lietuvą, užbūrė entuziastingą publiką, kuri nesidrovėjo aikčioti bei garsiai ploti. Kai kurie stebėti šį išskirtinį šokio reginį atvyko ne pirmą kartą, tačiau gracingi šuoliai bei rizikingi nusileidimai ant žemės juos stebino ne mažiau.


2019.10.29 16:05

"DiArchy“ magas savo parodoje ir įspūdingame šou taps Džokeriu

Spalio 30 dieną Šiaulių arenoje pasklis magijos ir šiuo metu kino pasaulyje prieštaringas aistras keliančio komiksų herojaus Džokerio dvasia. Tądien vienas „DiArchy“ įkūrėjų Arvydas Gaičiūnas pristatys mistišką savo paveikslų parodą, kurią vainikuos ten pat įvyksiantis Džokerio atmosfera persmelktas magijos teatro šou.    


2019.10.25 11:09

Pilnos Šiaulių arenos tribūnos žiūrovų grožėjosi įspūdingais žirgų šuoliais

Sekmadienį Šiaulių arenoje praūžė ilgai lauktos tarptautinės žirgų konkūrų varžybos, kuriose dėl trofėjų susigrūmė Vidurio ir Rytų Europos šalių, o taip pat ir Lietuvos, raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir svarbiausius rezultatus pasiekusiais žirgais.


2019.10.14 10:50

Pasaulio taurės etapo žirgų konkūrų varžybų programa pristatyta oficialioje spaudos konferencijoje

Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos Šiaulių arenoje šiais metais sulaukė itin didelio ažiotažo, o prestižines varžybas lydės intriguojanti programa, kurią išsamiau oficialioje spaudos konferencijoje pristatė Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.


2019.10.11 16:28

Sekmadienį Šiaulių arenoje žiūrovų dėmesį kaustys įspūdingas reginys – tarptautinės žirgų konkūrų varžybos

Vienintelį kartą metuose Šaulių arenos didžiosios salės erdvę galima pamatyti absoliučiai išskirtiniame amplua, o nebūdingą atmosferą čia kuria ne muzikantai ar krepšininkai, o  žirgai ir jų raiteliai. Smėlis, įspūdingo aukščio kliūtys, nepaprastai artimas žirgo ir žmogaus ryšys ir vieningos jų pastangos dėl pagrindinio tikslo – pergalės.


2019.10.08 10:31

"Rock in Šiauliai 2019" - 350 jaunuolių roko garsais pakėlė Šiaulių arenos stogą

Du fantastiški pedagogai ir muzikantų pora – Rasa ir Kęstutis Stoškai – sujungė visas savo kūrybines jėgas ir į vieną krūvą bendram projektui subūrė per 350 mokinių ir studentų. Choras įgavo vardą „Rock in Šiauliai 2019“. Tiksliai niekas visų nesuskaičiavo, nes pastaruoju metu prie projekto prisijungė kelios dešimtys studentų.


2019.10.01 13:18

„Colours of Bubbles“ skelbia naujo albumo pristatymo koncertus: „Atnešame šį tą naujo“

Grupė „Colours of Bubbles“ sugrįžta su ilgai lauktu nauju albumu „9 mm“ ir skelbia du išskirtinius koncertus lapkričio mėnesį Vilniuje bei Šiauliuose.

Naujausio albumo kelias prasidėjo dar šių metų pradžioje. Grupė dirbo įvairiose studijose Lietuvoje, o birželio mėnesį buvo įsikūrę ir Jungtinėje Karalystėje. Ten net trijose įrašų studijose muzikantai lankėsi kartu su „9 mm“ prodiuseriu Domu Strupinsku ir šlifavo gitarų bei būgnų garsus.


2019.08.20 13:20

Didžiausi "Šiaulių dienų 783" koncertai vyks Šiaulių arenoje ir jos prieigose

Iškilmingiausias metų renginys – Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėkos vakaras – duris atveria plačiajai visuomenei. „Kiekvienas Šiaulietis svarbus“ skelbia miesto gimtadienio šūkis „Aš esu Šiauliai“ ir kviečia miestą kuriančius, jame dirbančius ir gyvenančius žmones, pasaulio šiauliečius, miesto svečius į unikalų „Šiaulių dienų 783“ renginį, kuriame iškilminga ceremonija bus pagerbiamas ir inauguruojamas naujasis Šiaulių miesto garbės pilietis, vyks išskirtinis, ceremoniją praturtinantis dviejų dalių šventinis koncertas.


2019.08.12 17:05

Įspūdingas šou baleto "TODES" pasirodymas - jau šį penktadienį!

Jau šį penktadienį į Šiaulių areną su nauja programa "Įspūdingas sapnas" sugrįžta Alos Duchovos vadovaujamas šou baletas "Todes". Unikali ritmika, sinchronas, plastika ir neįtikėtinai sudėtingi šokių elementai - visa tai yra šokių kolektyvo "Todes" vizitinė kortelė.

Šįsyk žiūrovai išvys užburiantį reginį pavadinimu "Įspūdingas sapnas". Jame - nuostabus šokių pasaulis, kuriame galima sutikti paslaptingąjį gyvačių užkalbėtoją ir išmintingąjį sensėjų, linksmuosius kaubojus ir jausmingus Paryžiaus įsimylėjėlius.


2019.05.06 16:45

K.Kerbedis prieš šventinį pavasario koncertą Šiaulių arenoje davė pažadą mamoms

Gražiausią pavasario šventę Šiaulių arena pasitinka tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“, skirtu mūsų visų svarbiausiam žmogui - Mamai. 


2019.04.29 12:04

Vos paskelbęs apie grandiozinį turą Martynas Levickis pristato naują kūrinį ir vaizdo klipą

Vienas geriausių akordeonistų pasaulyje Martynas Levickis į Lady Gagos ir Bradley Cooperio hitą „Shallow“ pažvelgė kitaip ir sukūrė kūrinio simfoninę versiją. Oskaro statulėlę pelniusi kino juostos „Taip gimė žvaigždė“ garso takelio pažiba buvo pasirinkta ir grandiozinio M. Levickio žiemos koncertų turo „Cinema“ veidu. Kartu su nauju kūriniu akordeonistas pristato ir jam skirtą jausmingą vaizdo klipą.


2019.04.26 09:35

Martynas Levickis skelbia apie didžiulį žiemos koncertų turą Lietuvoje

Vienas garsiausių pasaulio akordeonistų Martynas Levickis skelbia žiemos koncertų turą „Cinema“, kuriame skambės gražiausia kino filmų muzika. Turo metu naujausia koncertinė programa bus pristatyta net penkiuose didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.


2019.04.24 10:58

Miuziklas „Lituanica” pristato savo užkulisių žvaigždes

Unikalų Lietuvos istorijos etapą apie Dariaus ir Girėno gyvenimą didžiojoje miuziklo scenoje atkuriantys ir šiuolaikiškai interpretuojantys jaunieji talentai Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė - Monique, Rafailas Karpis, Vidas Bareikis bei kiti atlikėjai, vadovaujami režisieriaus Manto Verbiejaus, pagaliau turi ir patį tvirčiausią užnugarį. Suformuota  užkulisių komanda – garsistai, apšvietėjai, choreografai, kostiumų dailininkai – kurių patyrusios rankos jau kelis mėnesius dirba prie to, kad žiūrovas išvystų įspūdingą  reginį scenoje.


2019.03.27 11:35

Šiaulių arenoje koncertuos Sakartvelo valstybinio operos ir baleto teatro solistai

Tautinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, lietuvių dievinamo ir išsiilgto subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas – vokalinis vyrų ansamblis „Suliko”. Jo repertuare yra kartvelų liaudies, sakralinė polifoninė, miesto folkloro bei šiuolaikinė chorinė muzika.


2019.03.19 14:32

„3x3“ krepšinio turnyre Šiaulių arenoje – įspūdingi metimai, emocijos ir intriguojančios kovos iki paskutinių sekundžių

Ilgąjį šventinį savaitgalį net 84 komandos ir per 300 dalyvių Šiaulių arenoje pirmadienį, kovo 11- ąją pažymėjo sportiškai. Į didžiausią Šiaurės Lietuvos areną nuo pat ankstyvo ryto skubėjo jubiliejinį, dešimtąjį kartą organizuoto „3x3“ krepšinio turnyro dalyviai ir jų palaikymo komandos. Nuo pat 10 val. prie šešių atskirų krepšių užvirė tikros krepšinio aistros.


2019.03.12 15:48

Neda ir O.Ditkovskis: mūsų koncertai - tai vyro ir moters dialogai ir monologai apie amžinąsias vertybes

Kovo 22 d. 19 val. į Šiaulių arenos Mažąją salę pristatyti naujos programos ir ilgai gerbėjų lauktos kompaktinės plokštelės „Muzikiniai monologai“ atvyksta neišskiriamas scenos duetas – Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis. Jiems talkins profesionalūs muzikantai – Vytautas Labutis (saksofonas), Richardas Banys (fortepijonas), Andrius Afinogenovas (bosinė gitara). Neabejotinai šis koncertas taps puikia dovana visiems geros muzikos mėgėjams.


2019.03.12 13:57

Jubiliejinis dešimtasis "3x3" krepšinio turnyras Šiaulių arenoje - kovo 11 -ąją!

Krepšinio aistruoliai žino - Lietuvos valstybei itin svarbią datą, kovo 11 -ąją smagiausia atšvęsti sportiškai, pavyzdžiui su oranžiniu kamuoliu. Tokią turiningą dienos alternatyvą siūlo Šiaulių arena, kuri kviečia į jubiliejinį, jau dešimtąjį "3x3" krepšinio turnyrą.


2019.02.28 14:43
siauliuarena.lt