Naujienos

Pilnos Šiaulių arenos tribūnos žiūrovų grožėjosi įspūdingais žirgų šuoliais

Sekmadienį Šiaulių arenoje praūžė ilgai lauktos tarptautinės žirgų konkūrų varžybos, kuriose dėl trofėjų susigrūmė Vidurio ir Rytų Europos šalių, o taip pat ir Lietuvos, raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir svarbiausius rezultatus pasiekusiais žirgais.


2019.10.14 10:50

Pasaulio taurės etapo žirgų konkūrų varžybų programa pristatyta oficialioje spaudos konferencijoje

Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos Šiaulių arenoje šiais metais sulaukė itin didelio ažiotažo, o prestižines varžybas lydės intriguojanti programa, kurią išsamiau oficialioje spaudos konferencijoje pristatė Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.


2019.10.11 16:28

Sekmadienį Šiaulių arenoje žiūrovų dėmesį kaustys įspūdingas reginys – tarptautinės žirgų konkūrų varžybos

Vienintelį kartą metuose Šaulių arenos didžiosios salės erdvę galima pamatyti absoliučiai išskirtiniame amplua, o nebūdingą atmosferą čia kuria ne muzikantai ar krepšininkai, o  žirgai ir jų raiteliai. Smėlis, įspūdingo aukščio kliūtys, nepaprastai artimas žirgo ir žmogaus ryšys ir vieningos jų pastangos dėl pagrindinio tikslo – pergalės.


2019.10.08 10:31

"Rock in Šiauliai 2019" - 350 jaunuolių roko garsais pakėlė Šiaulių arenos stogą

Du fantastiški pedagogai ir muzikantų pora – Rasa ir Kęstutis Stoškai – sujungė visas savo kūrybines jėgas ir į vieną krūvą bendram projektui subūrė per 350 mokinių ir studentų. Choras įgavo vardą „Rock in Šiauliai 2019“. Tiksliai niekas visų nesuskaičiavo, nes pastaruoju metu prie projekto prisijungė kelios dešimtys studentų.


2019.10.01 13:18

„Colours of Bubbles“ skelbia naujo albumo pristatymo koncertus: „Atnešame šį tą naujo“

Grupė „Colours of Bubbles“ sugrįžta su ilgai lauktu nauju albumu „9 mm“ ir skelbia du išskirtinius koncertus lapkričio mėnesį Vilniuje bei Šiauliuose.

Naujausio albumo kelias prasidėjo dar šių metų pradžioje. Grupė dirbo įvairiose studijose Lietuvoje, o birželio mėnesį buvo įsikūrę ir Jungtinėje Karalystėje. Ten net trijose įrašų studijose muzikantai lankėsi kartu su „9 mm“ prodiuseriu Domu Strupinsku ir šlifavo gitarų bei būgnų garsus.


2019.08.20 13:20

Didžiausi "Šiaulių dienų 783" koncertai vyks Šiaulių arenoje ir jos prieigose

Iškilmingiausias metų renginys – Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėkos vakaras – duris atveria plačiajai visuomenei. „Kiekvienas Šiaulietis svarbus“ skelbia miesto gimtadienio šūkis „Aš esu Šiauliai“ ir kviečia miestą kuriančius, jame dirbančius ir gyvenančius žmones, pasaulio šiauliečius, miesto svečius į unikalų „Šiaulių dienų 783“ renginį, kuriame iškilminga ceremonija bus pagerbiamas ir inauguruojamas naujasis Šiaulių miesto garbės pilietis, vyks išskirtinis, ceremoniją praturtinantis dviejų dalių šventinis koncertas.


2019.08.12 17:05

Įspūdingas šou baleto "TODES" pasirodymas - jau šį penktadienį!

Jau šį penktadienį į Šiaulių areną su nauja programa "Įspūdingas sapnas" sugrįžta Alos Duchovos vadovaujamas šou baletas "Todes". Unikali ritmika, sinchronas, plastika ir neįtikėtinai sudėtingi šokių elementai - visa tai yra šokių kolektyvo "Todes" vizitinė kortelė.

Šįsyk žiūrovai išvys užburiantį reginį pavadinimu "Įspūdingas sapnas". Jame - nuostabus šokių pasaulis, kuriame galima sutikti paslaptingąjį gyvačių užkalbėtoją ir išmintingąjį sensėjų, linksmuosius kaubojus ir jausmingus Paryžiaus įsimylėjėlius.


2019.05.06 16:45

K.Kerbedis prieš šventinį pavasario koncertą Šiaulių arenoje davė pažadą mamoms

Gražiausią pavasario šventę Šiaulių arena pasitinka tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“, skirtu mūsų visų svarbiausiam žmogui - Mamai. 


2019.04.29 12:04

Vos paskelbęs apie grandiozinį turą Martynas Levickis pristato naują kūrinį ir vaizdo klipą

Vienas geriausių akordeonistų pasaulyje Martynas Levickis į Lady Gagos ir Bradley Cooperio hitą „Shallow“ pažvelgė kitaip ir sukūrė kūrinio simfoninę versiją. Oskaro statulėlę pelniusi kino juostos „Taip gimė žvaigždė“ garso takelio pažiba buvo pasirinkta ir grandiozinio M. Levickio žiemos koncertų turo „Cinema“ veidu. Kartu su nauju kūriniu akordeonistas pristato ir jam skirtą jausmingą vaizdo klipą.


2019.04.26 09:35

Martynas Levickis skelbia apie didžiulį žiemos koncertų turą Lietuvoje

Vienas garsiausių pasaulio akordeonistų Martynas Levickis skelbia žiemos koncertų turą „Cinema“, kuriame skambės gražiausia kino filmų muzika. Turo metu naujausia koncertinė programa bus pristatyta net penkiuose didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.


2019.04.24 10:58

Miuziklas „Lituanica” pristato savo užkulisių žvaigždes

Unikalų Lietuvos istorijos etapą apie Dariaus ir Girėno gyvenimą didžiojoje miuziklo scenoje atkuriantys ir šiuolaikiškai interpretuojantys jaunieji talentai Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė - Monique, Rafailas Karpis, Vidas Bareikis bei kiti atlikėjai, vadovaujami režisieriaus Manto Verbiejaus, pagaliau turi ir patį tvirčiausią užnugarį. Suformuota  užkulisių komanda – garsistai, apšvietėjai, choreografai, kostiumų dailininkai – kurių patyrusios rankos jau kelis mėnesius dirba prie to, kad žiūrovas išvystų įspūdingą  reginį scenoje.


2019.03.27 11:35

Šiaulių arenoje koncertuos Sakartvelo valstybinio operos ir baleto teatro solistai

Tautinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, lietuvių dievinamo ir išsiilgto subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas – vokalinis vyrų ansamblis „Suliko”. Jo repertuare yra kartvelų liaudies, sakralinė polifoninė, miesto folkloro bei šiuolaikinė chorinė muzika.


2019.03.19 14:32

„3x3“ krepšinio turnyre Šiaulių arenoje – įspūdingi metimai, emocijos ir intriguojančios kovos iki paskutinių sekundžių

Ilgąjį šventinį savaitgalį net 84 komandos ir per 300 dalyvių Šiaulių arenoje pirmadienį, kovo 11- ąją pažymėjo sportiškai. Į didžiausią Šiaurės Lietuvos areną nuo pat ankstyvo ryto skubėjo jubiliejinį, dešimtąjį kartą organizuoto „3x3“ krepšinio turnyro dalyviai ir jų palaikymo komandos. Nuo pat 10 val. prie šešių atskirų krepšių užvirė tikros krepšinio aistros.


2019.03.12 15:48

Neda ir O.Ditkovskis: mūsų koncertai - tai vyro ir moters dialogai ir monologai apie amžinąsias vertybes

Kovo 22 d. 19 val. į Šiaulių arenos Mažąją salę pristatyti naujos programos ir ilgai gerbėjų lauktos kompaktinės plokštelės „Muzikiniai monologai“ atvyksta neišskiriamas scenos duetas – Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis. Jiems talkins profesionalūs muzikantai – Vytautas Labutis (saksofonas), Richardas Banys (fortepijonas), Andrius Afinogenovas (bosinė gitara). Neabejotinai šis koncertas taps puikia dovana visiems geros muzikos mėgėjams.


2019.03.12 13:57

Jubiliejinis dešimtasis "3x3" krepšinio turnyras Šiaulių arenoje - kovo 11 -ąją!

Krepšinio aistruoliai žino - Lietuvos valstybei itin svarbią datą, kovo 11 -ąją smagiausia atšvęsti sportiškai, pavyzdžiui su oranžiniu kamuoliu. Tokią turiningą dienos alternatyvą siūlo Šiaulių arena, kuri kviečia į jubiliejinį, jau dešimtąjį "3x3" krepšinio turnyrą.


2019.02.28 14:43

Naują Imre’s Kalmano operetės „Silva“ pastatymą išvysime ir Šiaulių arenoje

Pratęsdama profesionalaus meno renginių tradiciją pavasariais Šiaulių arena žiūrovus kviečia į premjerą –  vengrų kompozitoriaus Imre’s Kálmáno operetę „Silva“. Tai populiariausia I. Kálmáno operetė, drąsiai vadintina „bisų motina“, nes be Bonio dainelės, Silvos čardašo, Silvos ir Bonio ar Bonio ir Stasi duetų neapsieina didžiųjų operos solistų koncertinės programos. 


2019.02.26 14:21

„Vienos pokylio“ renginyje į sceną žengęs Kastytis Kerbedis išsklaidė abejones dėl dalyvavimo „Tau, Mama“ koncerte Šiaulių arenoje

Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ aštuntą kartą organizuotame labradingame „Vienos pokylio“ renginyje įvyko turbūt didžiausias siurprizas viso šio renginio istorijoje.

Organizatoriai vasario 23 d., šeštadienį kvietė svečius į Šiaulių areną, kur vyko tradicinis renginys, o jo metu surinktos lėšos šį kartą buvo dedikuojamos funkcinių lovų įsigyjimui sunkia progresuojančia liga sergantiems asmenims.


2019.02.25 11:51

Vaidas Baumila prieš rizikingą skrydį įdainavo jaudulio ir įtampos kupiną kūrinį

Vaidas Baumila ir Jokūbas Bareikis, su kuriuo jiedu įkūnys Steponą Darių ir Stasį Girėną miuzikle „Lituanica”, įdainavo pirmąjį šio unikalaus muzikinio pastatymo kūrinį, pavadinimu „Laukite mūsų”. Kviečiame pirmiesiems išgirsti jaudulio, įtampos, o taip pat ir nenugalimo ryžto kupiną kūrinį, skambėsiantį prieš lemtingąjį skrydį.


2019.01.17 10:37

Grandiozinis 5 -erių metų „Raudonų muzikinių vakarų“ gimtadienis – su gausybe atlikėjų ir iškilmingais apdovanojimais

2013 -iais metais Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje startavęs muzikinių vakarų projektas „Raudoni muzikiniai vakarai“ šį vasarį žymės savo 5 -erių metų jubiliejų. Šventinis koncertas, kurio metu išvysime gausybę žymiausių šalies atlikėjų, o programą nuspalvins ir intriguojanti nominacijų ceremonija įvyks didžiosios Šiaulių arenos salės amfiteatre jau vasario 8 -ąją.


2019.01.10 15:32
siauliuarena.lt