Naujienos

„Colours of Bubbles“ skelbia naujo albumo pristatymo koncertus: „Atnešame šį tą naujo“

Grupė „Colours of Bubbles“ sugrįžta su ilgai lauktu nauju albumu „9 mm“ ir skelbia du išskirtinius koncertus lapkričio mėnesį Vilniuje bei Šiauliuose.

Naujausio albumo kelias prasidėjo dar šių metų pradžioje. Grupė dirbo įvairiose studijose Lietuvoje, o birželio mėnesį buvo įsikūrę ir Jungtinėje Karalystėje. Ten net trijose įrašų studijose muzikantai lankėsi kartu su „9 mm“ prodiuseriu Domu Strupinsku ir šlifavo gitarų bei būgnų garsus.


2019.08.20 13:20

Didžiausi "Šiaulių dienų 783" koncertai vyks Šiaulių arenoje ir jos prieigose

Iškilmingiausias metų renginys – Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėkos vakaras – duris atveria plačiajai visuomenei. „Kiekvienas Šiaulietis svarbus“ skelbia miesto gimtadienio šūkis „Aš esu Šiauliai“ ir kviečia miestą kuriančius, jame dirbančius ir gyvenančius žmones, pasaulio šiauliečius, miesto svečius į unikalų „Šiaulių dienų 783“ renginį, kuriame iškilminga ceremonija bus pagerbiamas ir inauguruojamas naujasis Šiaulių miesto garbės pilietis, vyks išskirtinis, ceremoniją praturtinantis dviejų dalių šventinis koncertas.


2019.08.12 17:05

Įspūdingas šou baleto "TODES" pasirodymas - jau šį penktadienį!

Jau šį penktadienį į Šiaulių areną su nauja programa "Įspūdingas sapnas" sugrįžta Alos Duchovos vadovaujamas šou baletas "Todes". Unikali ritmika, sinchronas, plastika ir neįtikėtinai sudėtingi šokių elementai - visa tai yra šokių kolektyvo "Todes" vizitinė kortelė.

Šįsyk žiūrovai išvys užburiantį reginį pavadinimu "Įspūdingas sapnas". Jame - nuostabus šokių pasaulis, kuriame galima sutikti paslaptingąjį gyvačių užkalbėtoją ir išmintingąjį sensėjų, linksmuosius kaubojus ir jausmingus Paryžiaus įsimylėjėlius.


2019.05.06 16:45

K.Kerbedis prieš šventinį pavasario koncertą Šiaulių arenoje davė pažadą mamoms

Gražiausią pavasario šventę Šiaulių arena pasitinka tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“, skirtu mūsų visų svarbiausiam žmogui - Mamai. 


2019.04.29 12:04

Vos paskelbęs apie grandiozinį turą Martynas Levickis pristato naują kūrinį ir vaizdo klipą

Vienas geriausių akordeonistų pasaulyje Martynas Levickis į Lady Gagos ir Bradley Cooperio hitą „Shallow“ pažvelgė kitaip ir sukūrė kūrinio simfoninę versiją. Oskaro statulėlę pelniusi kino juostos „Taip gimė žvaigždė“ garso takelio pažiba buvo pasirinkta ir grandiozinio M. Levickio žiemos koncertų turo „Cinema“ veidu. Kartu su nauju kūriniu akordeonistas pristato ir jam skirtą jausmingą vaizdo klipą.


2019.04.26 09:35

Martynas Levickis skelbia apie didžiulį žiemos koncertų turą Lietuvoje

Vienas garsiausių pasaulio akordeonistų Martynas Levickis skelbia žiemos koncertų turą „Cinema“, kuriame skambės gražiausia kino filmų muzika. Turo metu naujausia koncertinė programa bus pristatyta net penkiuose didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.


2019.04.24 10:58

Miuziklas „Lituanica” pristato savo užkulisių žvaigždes

Unikalų Lietuvos istorijos etapą apie Dariaus ir Girėno gyvenimą didžiojoje miuziklo scenoje atkuriantys ir šiuolaikiškai interpretuojantys jaunieji talentai Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė - Monique, Rafailas Karpis, Vidas Bareikis bei kiti atlikėjai, vadovaujami režisieriaus Manto Verbiejaus, pagaliau turi ir patį tvirčiausią užnugarį. Suformuota  užkulisių komanda – garsistai, apšvietėjai, choreografai, kostiumų dailininkai – kurių patyrusios rankos jau kelis mėnesius dirba prie to, kad žiūrovas išvystų įspūdingą  reginį scenoje.


2019.03.27 11:35

Šiaulių arenoje koncertuos Sakartvelo valstybinio operos ir baleto teatro solistai

Tautinio identiteto skleidėjas, tarptautinių kultūrinių mainų puoselėtojas, lietuvių dievinamo ir išsiilgto subtilaus, sodraus kartveliško dainavimo perlas – vokalinis vyrų ansamblis „Suliko”. Jo repertuare yra kartvelų liaudies, sakralinė polifoninė, miesto folkloro bei šiuolaikinė chorinė muzika.


2019.03.19 14:32

„3x3“ krepšinio turnyre Šiaulių arenoje – įspūdingi metimai, emocijos ir intriguojančios kovos iki paskutinių sekundžių

Ilgąjį šventinį savaitgalį net 84 komandos ir per 300 dalyvių Šiaulių arenoje pirmadienį, kovo 11- ąją pažymėjo sportiškai. Į didžiausią Šiaurės Lietuvos areną nuo pat ankstyvo ryto skubėjo jubiliejinį, dešimtąjį kartą organizuoto „3x3“ krepšinio turnyro dalyviai ir jų palaikymo komandos. Nuo pat 10 val. prie šešių atskirų krepšių užvirė tikros krepšinio aistros.


2019.03.12 15:48

Neda ir O.Ditkovskis: mūsų koncertai - tai vyro ir moters dialogai ir monologai apie amžinąsias vertybes

Kovo 22 d. 19 val. į Šiaulių arenos Mažąją salę pristatyti naujos programos ir ilgai gerbėjų lauktos kompaktinės plokštelės „Muzikiniai monologai“ atvyksta neišskiriamas scenos duetas – Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis. Jiems talkins profesionalūs muzikantai – Vytautas Labutis (saksofonas), Richardas Banys (fortepijonas), Andrius Afinogenovas (bosinė gitara). Neabejotinai šis koncertas taps puikia dovana visiems geros muzikos mėgėjams.


2019.03.12 13:57

Jubiliejinis dešimtasis "3x3" krepšinio turnyras Šiaulių arenoje - kovo 11 -ąją!

Krepšinio aistruoliai žino - Lietuvos valstybei itin svarbią datą, kovo 11 -ąją smagiausia atšvęsti sportiškai, pavyzdžiui su oranžiniu kamuoliu. Tokią turiningą dienos alternatyvą siūlo Šiaulių arena, kuri kviečia į jubiliejinį, jau dešimtąjį "3x3" krepšinio turnyrą.


2019.02.28 14:43

Naują Imre’s Kalmano operetės „Silva“ pastatymą išvysime ir Šiaulių arenoje

Pratęsdama profesionalaus meno renginių tradiciją pavasariais Šiaulių arena žiūrovus kviečia į premjerą –  vengrų kompozitoriaus Imre’s Kálmáno operetę „Silva“. Tai populiariausia I. Kálmáno operetė, drąsiai vadintina „bisų motina“, nes be Bonio dainelės, Silvos čardašo, Silvos ir Bonio ar Bonio ir Stasi duetų neapsieina didžiųjų operos solistų koncertinės programos. 


2019.02.26 14:21

„Vienos pokylio“ renginyje į sceną žengęs Kastytis Kerbedis išsklaidė abejones dėl dalyvavimo „Tau, Mama“ koncerte Šiaulių arenoje

Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ aštuntą kartą organizuotame labradingame „Vienos pokylio“ renginyje įvyko turbūt didžiausias siurprizas viso šio renginio istorijoje.

Organizatoriai vasario 23 d., šeštadienį kvietė svečius į Šiaulių areną, kur vyko tradicinis renginys, o jo metu surinktos lėšos šį kartą buvo dedikuojamos funkcinių lovų įsigyjimui sunkia progresuojančia liga sergantiems asmenims.


2019.02.25 11:51

Vaidas Baumila prieš rizikingą skrydį įdainavo jaudulio ir įtampos kupiną kūrinį

Vaidas Baumila ir Jokūbas Bareikis, su kuriuo jiedu įkūnys Steponą Darių ir Stasį Girėną miuzikle „Lituanica”, įdainavo pirmąjį šio unikalaus muzikinio pastatymo kūrinį, pavadinimu „Laukite mūsų”. Kviečiame pirmiesiems išgirsti jaudulio, įtampos, o taip pat ir nenugalimo ryžto kupiną kūrinį, skambėsiantį prieš lemtingąjį skrydį.


2019.01.17 10:37

Grandiozinis 5 -erių metų „Raudonų muzikinių vakarų“ gimtadienis – su gausybe atlikėjų ir iškilmingais apdovanojimais

2013 -iais metais Šiaulių arenos mažojoje koncertų salėje startavęs muzikinių vakarų projektas „Raudoni muzikiniai vakarai“ šį vasarį žymės savo 5 -erių metų jubiliejų. Šventinis koncertas, kurio metu išvysime gausybę žymiausių šalies atlikėjų, o programą nuspalvins ir intriguojanti nominacijų ceremonija įvyks didžiosios Šiaulių arenos salės amfiteatre jau vasario 8 -ąją.


2019.01.10 15:32

V.Meladzė: apie išskirtinę vaikystę ir koncertus Lietuvoje

Vasario mėnesį Valerijus Meladzė grįžta į Lietuvą su soline programa. Žinomiausios atlikėjo dainos vasario 19 dieną skambės Vilniuje, o vasario 21 dieną – Šiauliuose.

„Nepriekaištingas stilius ir elegancija“ – pirmieji į galvą ateinantys žodžiai, kai kalba pasisuka apie publikos numylėtiniu vadinamą dainininką.


2018.12.28 14:10

Sakartvelo ansamblis "Gori" griausmingai pradėjo turą Lietuvoje

Vakar Vilniaus gyventojai ir svečiai žavėjosi Sakartvelo kultūra – savo turą mūsų šalyje pasirodymu koncertų salėje „Compensa“ pradėjo Sakartvelo šokių ir muzikos ansamblis „Gori“.

Prieš pasirodymą muzikantai pasveikino Lietuvą ir Sakartvelą su šimtmečiu ir dėkojo lietuviams už pagalbą ir palaikymą jų šaliai.


2018.12.18 15:23

Marijonas – apie vaikystės Kalėdas ir ko po eglute laukia jo sūnus Majus

Paklaustas apie savo vaikystės Kalėdas, Marijonas Mikutavičius papasakoja ilgą ir labai gražią istoriją. O taip pat išduoda, kokios dovanos labiausiai bijodavo būdamas vaiku ir kokią nesąmonę yra gavęs jau suaugęs. Ir dar apie tai, ką po eglute tikisi rasti jo pustrečių metų sūnus Majus bei kodėl šiemet žiemą jis rengia tik vienintelį areninį koncertą – pirmąją Kalėdų dieną Šiauliuose.

–  Papasakok, kokios buvo tavo vaikystės Kalėdos? Juk sovietmečiu nebuvo paprasta jas švęsti.


2018.12.11 10:37

Miuziklo „Eglė žalčių karalienė“ premjera Šiauliuose bus pristatyta pačiu šventiškiausiu laikotarpiu

Miuziklas „Eglė žalčių karalienė“ didžiojoje scenoje debiutavo prieš metus ir išsyk susilaukė didžiulio populiarumo ir puikaus žiūrovų vertinimo. Gruodžio 30 d. šį nuostabaus grožio kompozitoriaus Roko Radzevičiaus ir libreto autorės bei pagrindinio vaidmens atlikėjos Aistės Smilgevičiūtės kūrinį bus galima išvysti ir Šiaulių arenos scenoje.


2018.12.06 14:37

Šiaulių arenoje apdovanotos Šiaurės Lietuvos regiono "Gazelės"

Šiandien Šiaurės Lietuvos verslininkai susirinko į regioninę „Gazelės“ konferenciją, ekspertai dalijasi patarimais, o patyrę verslininkai – patirtimi. Čia apdovanotos ir kiekvienos apskrities savivaldybės sparčiausiai augusios bendrovės.


2018.11.09 13:07
siauliuarena.lt