Naujienos

Šiaulių arena – tarp daugiausiai renginių suorganizuojančių arenų Lietuvoje

Nors pavasario ketvirtis negali pasigirti tokia renginių gausa kaip gruodžio mėnuo, kuomet įvairūs koncertai arenas užgula kone kiekvieną dieną, Šiaulių arenos lankytojai ir šiuo laikotarpiu tradiciškai turės iš ko pasirinkti.

Žvelgiant iš šiandieninės perspektyvos Šiaulių arena miestiečiams ir jo svečiams siūlo išties platų įvairių kategorijų ir žanrų renginių pasirinkimą.


2020.02.20 14:41

Šiaulių arena išgirdo jaunimo prašymus: surengs išskirtinį šiuolaikinės muzikos atlikėjų koncertą

Nors už lango vis dar nei tai žiema, nei pavasaris, o apie vasaros karštį galima dar tik pasvajoti, Šiaulių arena jau intensyviai ruošiasi pavasario renginių maratonui, kad laukimas neprailgtų.

Repertuare galima išvysti įvairių muzikos stilių, teatro bei kitokio žanro renginių, tačiau jame labiausiai išsiskiria hip hopo stiliaus grupių bei kitų šiuolaikinės muzikos atlikėjų jungtinis renginys pavadintas „Spring party“.


2020.02.06 14:05

Šiauliuose – „Išvarymo“ savaitgalis: du parodymai – abu sausakimši

Šį savaitgalį Šiaulių arenos atnaujintame jaukiame amfiteatre žiūrovai turės progą išvysti ir įvertinti ilgai laukto Oskaro Koršunovo režisuotą garsųjį spektaklį „Išvarymas“.


2020.01.31 10:34

Sėkmės šypsnis organizatoriams: žiūrovai šluoja bilietus į Jurijaus Šatunovo koncertus Lietuvoje

Trijų dešimtmečių dievaitis, Rusijos estrados legenda Jurijus Šatunovas iškart po Naujųjų atvyksta į Lietuvą su naujausia savo programa „Netylėk“. Sausio 16 dieną naujos programos pristatymas vyks Šiaulių arenoje, o jau kitą dieną, sausio 17 – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Joje muzikos mylėtojai turės progą išgirsti ne tik naujausias atlikėjo kompozicijas, bet ir tokius nepamirštamus hitus kaip „Detstvo“ „Belye rozy“ ar „Pismo“, be kurių Jurijaus Šatunovo koncertai tiesiog neįsivaizduojami.


2019.12.27 15:42

Džordanos Butkutės šlageriai per Kalėdas skambės Šiaulių arenoje

Lietuvos pop scenos karalienė Džordana Butkutė išskirtiniam koncertui į Šiaulius atvyksta pačiu gražiausiu metų laiku – per Šv. Kalėdas.

Legendinės atlikėjos koncerte Šiaulių arenoje antrą Šv. Kalėdų dieną skambės pačios šilčiausios, pačios geriausios ir didžiausią nostalgiją visiems keliančios D.Butkutės dainos.


2019.12.11 15:09

Brangiausias Lietuvos istorijoje miuziklas prieš pat Naujuosius metus bus pristatomas Šiaulių arenoje

Gruodžio 29 dieną Šiaulių arenoje vyks dviguba premjera. Šventinis parodymas Šiauliuose taps ir nauju lapu šlovingoje „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ miuziklo istorijoje.


2019.12.10 14:24

Šiaulių arena pristato naują amfiteatro erdvę: nustebins jaukumu (FOTO)

Didžiausias Šiaurės Lietuvos daugiafunkcinis pramogų kompleksas Šiaulių arena pristato naujai suformuotą amfiteatro erdvę pasižyminčią išskirtiniu jaukumu ir daugeliu kitų privalumų, kurie pasitarnauja ir žiūrovų ir renginių organizatorių patogumui.


2019.11.08 16:17

„Colours of Bubbles“: Atėjo laikas gitaroms, nutrintiems džinsams ir odinėms striukėms

Per dešimtį kūrybos metų išbandę amerikietišką vesterną, tamsias, melancholiškas melodijas, kinematografiją ir orkestrus, „Colours of Bubbles“ grįžta prie to, nuo ko ir prasidėjo jų muzikinis kelias – tikro, gitarinio britiško roko. Po trejų metų pertraukos, spalio 18 dieną pristatę naujausią albumą „9 mm“, šiandien šiauliečiai ruošiasi jo pristatymo koncertams Vilniuje, Šiauliuose, Kaune ir Klaipėdoje. Radę keletą laisvų akimirkų intensyviame repeticijų tvarkaraštyje, „Colours of Bubbles“ nariai Julijus, Tomas ir Paulius pasakoja apie tai, kuo gyvena šiandien.


2019.11.05 15:28

Nacionalinis Sakartvelo baletas "Sukishvili" Vilniuje sukūrė pasaką

Pirmadienį nacionalinis Sakartvelo baletas „Sukhishvili“ Vilnių nukėlė į tikrą šokio pasaką. Koncertų salėje „Compensa“ ant scenos sukosi šimtas šokėjų, kurie žavėjo žiūrovus judesiais, prieštaraujančiais visiems traukos dėsniams.

Energija, kurią baleto grupė atvežė į Lietuvą, užbūrė entuziastingą publiką, kuri nesidrovėjo aikčioti bei garsiai ploti. Kai kurie stebėti šį išskirtinį šokio reginį atvyko ne pirmą kartą, tačiau gracingi šuoliai bei rizikingi nusileidimai ant žemės juos stebino ne mažiau.


2019.10.29 16:05

"DiArchy“ magas savo parodoje ir įspūdingame šou taps Džokeriu

Spalio 30 dieną Šiaulių arenoje pasklis magijos ir šiuo metu kino pasaulyje prieštaringas aistras keliančio komiksų herojaus Džokerio dvasia. Tądien vienas „DiArchy“ įkūrėjų Arvydas Gaičiūnas pristatys mistišką savo paveikslų parodą, kurią vainikuos ten pat įvyksiantis Džokerio atmosfera persmelktas magijos teatro šou.    


2019.10.25 11:09

Pilnos Šiaulių arenos tribūnos žiūrovų grožėjosi įspūdingais žirgų šuoliais

Sekmadienį Šiaulių arenoje praūžė ilgai lauktos tarptautinės žirgų konkūrų varžybos, kuriose dėl trofėjų susigrūmė Vidurio ir Rytų Europos šalių, o taip pat ir Lietuvos, raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir svarbiausius rezultatus pasiekusiais žirgais.


2019.10.14 10:50

Pasaulio taurės etapo žirgų konkūrų varžybų programa pristatyta oficialioje spaudos konferencijoje

Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos Šiaulių arenoje šiais metais sulaukė itin didelio ažiotažo, o prestižines varžybas lydės intriguojanti programa, kurią išsamiau oficialioje spaudos konferencijoje pristatė Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.


2019.10.11 16:28

Sekmadienį Šiaulių arenoje žiūrovų dėmesį kaustys įspūdingas reginys – tarptautinės žirgų konkūrų varžybos

Vienintelį kartą metuose Šaulių arenos didžiosios salės erdvę galima pamatyti absoliučiai išskirtiniame amplua, o nebūdingą atmosferą čia kuria ne muzikantai ar krepšininkai, o  žirgai ir jų raiteliai. Smėlis, įspūdingo aukščio kliūtys, nepaprastai artimas žirgo ir žmogaus ryšys ir vieningos jų pastangos dėl pagrindinio tikslo – pergalės.


2019.10.08 10:31

"Rock in Šiauliai 2019" - 350 jaunuolių roko garsais pakėlė Šiaulių arenos stogą

Du fantastiški pedagogai ir muzikantų pora – Rasa ir Kęstutis Stoškai – sujungė visas savo kūrybines jėgas ir į vieną krūvą bendram projektui subūrė per 350 mokinių ir studentų. Choras įgavo vardą „Rock in Šiauliai 2019“. Tiksliai niekas visų nesuskaičiavo, nes pastaruoju metu prie projekto prisijungė kelios dešimtys studentų.


2019.10.01 13:18

„Colours of Bubbles“ skelbia naujo albumo pristatymo koncertus: „Atnešame šį tą naujo“

Grupė „Colours of Bubbles“ sugrįžta su ilgai lauktu nauju albumu „9 mm“ ir skelbia du išskirtinius koncertus lapkričio mėnesį Vilniuje bei Šiauliuose.

Naujausio albumo kelias prasidėjo dar šių metų pradžioje. Grupė dirbo įvairiose studijose Lietuvoje, o birželio mėnesį buvo įsikūrę ir Jungtinėje Karalystėje. Ten net trijose įrašų studijose muzikantai lankėsi kartu su „9 mm“ prodiuseriu Domu Strupinsku ir šlifavo gitarų bei būgnų garsus.


2019.08.20 13:20

Didžiausi "Šiaulių dienų 783" koncertai vyks Šiaulių arenoje ir jos prieigose

Iškilmingiausias metų renginys – Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėkos vakaras – duris atveria plačiajai visuomenei. „Kiekvienas Šiaulietis svarbus“ skelbia miesto gimtadienio šūkis „Aš esu Šiauliai“ ir kviečia miestą kuriančius, jame dirbančius ir gyvenančius žmones, pasaulio šiauliečius, miesto svečius į unikalų „Šiaulių dienų 783“ renginį, kuriame iškilminga ceremonija bus pagerbiamas ir inauguruojamas naujasis Šiaulių miesto garbės pilietis, vyks išskirtinis, ceremoniją praturtinantis dviejų dalių šventinis koncertas.


2019.08.12 17:05

Įspūdingas šou baleto "TODES" pasirodymas - jau šį penktadienį!

Jau šį penktadienį į Šiaulių areną su nauja programa "Įspūdingas sapnas" sugrįžta Alos Duchovos vadovaujamas šou baletas "Todes". Unikali ritmika, sinchronas, plastika ir neįtikėtinai sudėtingi šokių elementai - visa tai yra šokių kolektyvo "Todes" vizitinė kortelė.

Šįsyk žiūrovai išvys užburiantį reginį pavadinimu "Įspūdingas sapnas". Jame - nuostabus šokių pasaulis, kuriame galima sutikti paslaptingąjį gyvačių užkalbėtoją ir išmintingąjį sensėjų, linksmuosius kaubojus ir jausmingus Paryžiaus įsimylėjėlius.


2019.05.06 16:45

K.Kerbedis prieš šventinį pavasario koncertą Šiaulių arenoje davė pažadą mamoms

Gražiausią pavasario šventę Šiaulių arena pasitinka tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“, skirtu mūsų visų svarbiausiam žmogui - Mamai. 


2019.04.29 12:04
siauliuarena.lt