Dėl nuomos teirautis:
8 686 70800, 8 41 540151 arba ofisas@siauliuarena.lt

Dėl maitinimo paslaugų teirautis:
8 671 34555

Konferencijų salės 1 variantas

Konferencijų salės 2 variantas

KONFERENCIJŲ SALĖ

⬆️ Spausk "Virtualus turas 360" ir apžiūrėk konferencijų salės variantus iš arti!

DĖMESIO! Aktuali informacija dėl konferencijų salės nuomos!

Šiaulių arenos konferencijų salė yra itin erdvi – jos plotą sudaro 332 m2.

Taigi, ji ne tik atitinka visus aukščiausios kokybės standartus, bet ir yra puikiai pritaikoma organizuoti konferencijas esant griežtiems saugumo reikalavimams. 

Dėl salės erdvumo kėdes galima išdėstyti laikantis saugaus atstumo, o visi dalyviai turės pakankamai daug erdvės ir galės jaustis komfortabiliai.

Salę galima paruošti išlaikant saugius atstumus pagal Jūsų pageidaujamą dalyvių skaičių iki 200 žmonių.

Konferencijų salė gali būti paruošiama pagal Jūsų pageidavimą!

Šiaulių arenoje įrengta moderni konferencijų salė įvairaus pobūdžio renginių organizavimui Šiaulių mieste.

Šiuolaikinė erdvi aplinka, speciali įranga, maitinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, patogus privažiavimas, didelė nemokama automobilių stovėjimo aikštelė – tai pilnas paslaugų komplektas vienoje vietoje renginių organizatorių ir jų dalyvių patogumui. Siūlomos puikios sąlygos įvairaus dydžio renginiams: kongresams, konferencijoms, spaudos konferencijoms, seminarams, pristatymams, mokymams ir kt.

Konferencijų salės nuoma

Konferencijų salė yra arenos IV aukšte (patekimas į areną pro VIP įėjimą). Salės dydis – 333 m2. Konferencijų salės erdvė lengvai pritaikoma pagal dalyvių skaičių (nuo 30 iki 350) ir sėdimos vietos išdėstomos įvairiomis formomis, priklausomai nuo renginio pobūdžio: apskritam stalui, posėdžiui, darbui grupėse, paskaitai (išdėstymas teatro stiliumi (iki 300 vietų), klasės stiliumi (iki 170 vietų), U raidės stiliumi ir kt.

Salėje įrengta oro kondicionavimo sistema, natūrali dienos šviesa, jauki aplinka, moderni konferencinė įranga užtikrins nepriekaištingą Jūsų renginio kokybę.

Kavos pertraukėlės / Pietūs / Furšetai

Pagal pageidavimą kavos pertraukėles galima patiekti pačioje konferencijų salėje arba kavos pertraukėles, pietus ar furšetus rengti atskirose arenos erdvėse. Kavos pertraukėlės, pietūs ar furšetai ruošiami pagal specialiai Jūsų renginiui pasiūlytą kavinės “ARENA” meniu.

Organizacinė technika / Konferencinė įranga

Užsakant konferencijų salę Šiaulių arenoje, salė bus paruošta su šia standartine organizacine įranga: pastatomas bloknotas ir rašikliai, multimedia projektorius ir ekranas, mikrofonai (stacionarūs, belaidžiai, prisegami), kompiuteris, CD grotuvas, TV, lazerinė rodyklė, bevielis internetas, tribūna, stalai, kėdės.