Mados ir grožio mugė „Stilius ir Skonis“ kviečia ruoštis vasarai

Gegužės 11 dieną, šeštadienį, „Šiaulių arenoje“ vyks mados ir grožio mugė „Stilius ir Skonis“. Šis mugių ciklas džiugina stiliui ir geram skoniui prijaučiančius lankytojus įvairiuose Lietuvos miestuose.

Mugė „Stilius ir Skonis“ kas kartą sujungia prekybininkus, kūrėjus, gamintojus iš visos Lietuvos. Stiliaus ir skonio entuziastai turės išskirtinę galimybę rinktis iš aprangos, aksesuarų, papuošalų asortimento bei įsigyti išskirtinio skonio produktų.

Mugėje dėmesys skiriamas ir namų prekėms, juk namai taip pat turi savitą stilių, o mugės „Stilius ir Skonis“ dalyviai padeda jį kurti siūlydami rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus. Dėmesys skiriamas ir vaikams – jiems gaminius siūlo mugėje dalyvausiantys prekės ženklai.

Mugės dalyviai: BB Studio, BAGIRA Italijos stilius, KaMil boutique, Eni Meni, Rasulinen, KB design, TikoPatiko, Varlinukas, Estele, AGNI, Enli·5 Drabužiai Moterims, TADO’s mados, Artworks LT, Catiusha, By Anyna, SALTY Fashion, La Glamourista, Vikvit rankų darbo papuošalai, Garbanota, Radviliškių kaimo kepykla, Levandų sodas, Stefutės Sūris, Dream Food, Strazdų Žaliasis Auksas, Sin Potion, Ekologiški produktai iš Tailando-EkoThai, 7IN – 7 Ievos namai ir kiti.

Mados ir grožio mugė „Stilius ir Skonis“ Šiauliuose lankytojų lauks gegužės 11 dieną, „Šiaulių arenoje“, nuo 10 iki 16 valandos. Įėjimas į mugę – nemokamas.