Magic Men show vyrų erotinis šou „The Gentelmen & Menmania” I N-18 I IŠPARDUOTA

2023-02-24
20:00
Kaina: IŠPARDUOTA

Magic men show pristato!

Karštas vakaras su geriausiais Europos vyrų erotinio šokio atstovais Šiaulių arenos mažojoje salėje!
The Gentlemen (Slovakija) - daugkartiniai erotinio šokio čempionai bei prizininkai.  Kolektyvui vadovauja vienas geriausių sceninio šokio choreografų Johnny Mečochas, kuris į pasirodymus įnešė daug aistringo ir viliojančio judesio, gundančių žvilgsnių ir, kaip įprasta The Gentlemen pasirodymuose - subtilaus pikantiškumo, dėl kurio moterys tiesiog užverda...
 

MENMANIA (Vokietija) - tai unikalus geriausių vyrų striptizo šokėjų šou kolektyvas, kurio įkūrėjas ir meno vadovas - Julianas Mora (Cheappndales, California dreamers, Centocelle nightmare) iš JAV. Tai šokėjai, aktoriai, akrobatai ir puikūs šou atlikėjai, kurie nuves Jus į magišką kelionę, išpildysiančią slapčiausius norus bei svajones!

Atsikvėpk nuo kasdienių rūpesčių ir pasinerk į aistringas treniruotų kūnų, kerinčios choreografijos ir nurausti verčiančias emocijas! 


Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Renginio trukmė: 2 val. 30 min 
Pertrauka: yra
Amžiaus cenzas: N18
Organizatorius: MB "Menų piramidė"

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI