Spring party: Alekna ir Otreya, „Sadboi“, „2Kvėpavimas“, Iglė

Apie renginį

Kaina: Nuo 15 €

ATĖJO LAIKAS TIKRAM TŪSUI – „SPRING PARTY“ ŠIAULIŲ ARENOJE BALANDŽIO 24 D.!

Jau seniai atsibodo „senų vilkų“ estradinė „popsucha“? Jau lauki vasaros festivalių? Neskubėk gyventi! Festivalis pats atkeliauja pas tave!

Visas šiuolaikinės muzikos populiariausių atlikėjų ir grupių elitas atvyksta į Šiaulius vieninteliam tikram TŪSUI „Spring party“!

Kas užkurs atmosferą arenoje?

Alekna ir Otreya, „Sadboi“, „2 kvėpavimas“, Iglė ir dar viena populiariausių Lietuvos hiphopo grupių (kas tai bus?), kuri bus paskelbta 04.05!

Pajusk vasaros ritmą – balandžio 24 -ą 19 val. Šiaulių arenoje. Visi stovimi bilietai tik 15 Eur. Bilietų ieškok Ticketmarket.lt

Pagrindinė renginio informacija

Amžiaus cenzas:: šiam renginiui amžiaus cenzas nėra ribojamas. Jaunesnius nei 16 metų asmenis rekomenduojame atvykti su pilnamečiu lydinčiu asmeniu.
Renginio trukmė: 2 val. 20 min.
Pertrauka: viena (20 min)
Neįleidžiami: vaikai iki 6 metų
Organizatorius: VšĮ „Pramogų sala“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 15 € (stovimas), 20 € (sėdimas, tribūnos)
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI