Spring party in Autumn: Alekna ir Otreya, „Sadboi“, „2Kvėpavimas“, Iglė, „8 Kambarys“

2020-09-25
19:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 15 €

ATĖJO LAIKAS TIKRAM TŪSUI – „SPRING PARTY in Autumn“ ŠIAULIŲ ARENOJE RUGSĖJO 25 D.!

Visi anksčiau įsigyti bilietai galioja ir atnaujintai renginio datai, tose pačiose jūsų įsigytose vietose. Išsaugokite bilietą, palaikykite muzikos, sporto ir scenos menų bendruomenę!

Jau seniai atsibodo „senų vilkų“ estradinė „popsucha“? 

Visas šiuolaikinės muzikos populiariausių atlikėjų ir grupių elitas atvyksta į Šiaulius vieninteliam tikram TŪSUI „Spring party in Autumn“!

Kas užkurs atmosferą arenoje?

Alekna ir Otreya, „Sadboi“, „2 kvėpavimas“, Iglė ir grupė, kurią ilgai laikėme po paslapties šydu - Lietuvos muzikos M.A.M.A. apdovanojimų laureatai "8 KAMBARYS"!

Pajusk tikros muzikos ritmą – rugsėjo 25 -ą 19 val. Šiaulių arenoje. Visi stovimi bilietai tik 15 Eur. Bilietų ieškok Ticketmarket.lt

Amžiaus cenzas: šiam renginiui amžiaus cenzas nėra ribojamas. Jaunesnius nei 16 metų asmenis rekomenduojame atvykti su pilnamečiu lydinčiu asmeniu.

Pagrindinė renginio informacija

Amžiaus cenzas:: šiam renginiui amžiaus cenzas nėra ribojamas. Jaunesnius nei 16 metų asmenis rekomenduojame atvykti su pilnamečiu lydinčiu asmeniu.
Renginio trukmė: 2 val. 20 min.
Pertrauka: viena (20 min)
Neįleidžiami: vaikai iki 6 metų
Organizatorius: VšĮ „Pramogų sala“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 15 € (stovimas), 20 € (sėdimas, tribūnos)
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI