8 KAMBARYS, Alekna ir Otreya, 2Kvėpavimas, Sadboi I PERKELTA

2020-12-04
19:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 15 €

ATĖJO LAIKAS TIKRAM TŪSUI!

Deja, su dideliu nusivylimu turime pranešti, kad šiuo metu esant sudėtingai situacijai Šiaulių mieste ir apskrityje bei siekiant suvaldyti COVID-19 viruso plitimą, vadovaujantis Šaulių miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos rekomendacijomis, turime perkelti „Spring party in Autumn“ renginį turėjusį įvykti šį penktadienį į šių metų gruodžio 4 dieną.

Prašome visų Jūsų supratingumo ir kantrybės laukiant renginio naujai nustatytą datą! VISI ĮSIGYTI BILIETAI GALIOS koncertui gruodžio 4 dieną 19 val.!

*Jeigu nauja data netinka, bilietų grąžinimas bus vykdomas užpildžius bilietų grąžinimo prašymą svetainėje www.ticketmarket.lt ir tik po perkelto renginio datos per 14 dienų.

Renginio dalyviai ir žiūrovai įsipareigoja laikytis nurodytų saugumo ir higienos TAISYKLIŲ

Jau seniai atsibodo „senų vilkų“ estradinė „popsucha“? 

Visas šiuolaikinės muzikos populiariausių atlikėjų ir grupių elitas atvyksta į Šiaulius vieninteliam tikram TŪSUI!

Kas užkurs atmosferą arenoje?

Alekna ir Otreya, Sadboi, 2Kvėpavimas ir Lietuvos muzikos M.A.M.A. apdovanojimų laureatai 8 KAMBARYS!

Pajusk muzikos ritmą – gruodžio 4 d. 19 val. Šiaulių arenoje. Visi stovimi bilietai tik 15 Eur. Bilietų ieškok Ticketmarket.lt

Amžiaus cenzas: šiam renginiui amžiaus cenzas nėra ribojamas. Jaunesnius nei 16 metų asmenis rekomenduojame atvykti su pilnamečiu lydinčiu asmeniu.

Pagrindinė renginio informacija

Amžiaus cenzas:: šiam renginiui amžiaus cenzas nėra ribojamas. Jaunesnius nei 16 metų asmenis rekomenduojame atvykti su pilnamečiu lydinčiu asmeniu.
Renginio trukmė: 2 val. 20 min.
Pertrauka: viena (20 min)
Neįleidžiami: vaikai iki 6 metų
Organizatorius: VšĮ „Pramogų sala“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI