„SPRAGTUKAS“ I Katalonijos Nacionalinis Baletas

2023-12-20
18:00
Kaina: Nuo 25,90 €

Pirmą kartą Katalonijos Nacionalinis Baletas (Ballet de Catalunya) su nuostabiu spektakliu „SPRAGTUKAS“ gruodžio 20 d. Šiaulių arenoje!

Ballet de Catalunya – tai baleto trupė, kurią sudaro visame pasaulyje žinomų išskirtinio artistiškumo šokėjų, pedagogų ir choreografų – šokio pasaulio profesionalų - komanda.

Ballet de Catalunya trupės solistai – prestižinių pasaulio baleto mokyklų absolventai: Karališkosios baleto mokyklos, Teatro alla Scala akademijos, Paryžiaus Baleto mokyklos „Grand Opera“ , Niujorko amerikietiško baleto mokyklos; tarptautinių konkursų nugalėtojai ir laureatai: „Lozanos prizas“, Niujorko  Grand- Prix (Amerika), Toronto tarptautinis baleto konkursas Genée , konkursas  Danceartclassic (Vokietija), konkursas  Les espoirs de la danse (Prancūzija) ir kt.

Ballet de Catalunya artistai šoko geriausiose baleto trupėse: Milano Teatro alla Scala, Metropoliteno operos amerikietiškojo baleto teatre, Romos operos teatre, Barselonos Gran teatre del Liceu, Berlyno valstybiniame balete, Prancūzijos nacionaliniame balete.

Baletas „Spragtukas“ – vienas dažniausiai statomų ir populiariausių baletų pasaulyje.  Garsioji Čaikovskio muzika, šokėjų virtuoziškumas, sublimuotas nuostabių dekoracijų ir kostiumų, šiame kalėdiniame spektaklyje suvirpins visas kartas.

Klaros ir jos princo Spragtuko nuotykiai vyksta unikalioje Venecijoje, kur pilna  šokolado, saldainių ir pyragaičių; išpildant saldžiausias bet kurio vaiko ar suaugusiojo svajones. „Spragtuko“ istorija sukurta pagal Ernsto Hofmano originalią pasaką, adaptuotą Aleksandro Diuma,  pagal kurią iki šiol statoma baleto interpretacija. Didžioji  klasika tarp klasikinio repertuaro, su nemirtinga istorija, kupina meilės, magijos ir iliuzijų.

Baletas „Spragtukas“  – tai nuostabi, paslaptinga, kupina gėrio Kalėdinė pasaka. Tai tikras šeimai skirtas spektaklis su magišku siužetu ir ryškiu scenų kaleidoskopu!

Ballet de Catalunya meno vadovas Elias Garsia – diplomuotas Paryžiaus operos baleto mokyklos pedagogas.  Elias Garsia – vienas moderniausių baleto režisierių Europoje, buvęs Montekarlo baleto, Saragosos nacionalinio baleto ir Ballet du Nord solistas.

Baletmeisteris  Vincent Gros baigė Londono karališkąją baleto mokyklą. Šoko su The Royal Ballet ir  Birmingham Royal, kaip solistas šoko keliose trupėse - Keiptauno miesto baleto, Leipcigo baleto, Tulūzos Kapitolijaus baleto ir Madrido baleto trupėse.  

Baletmeisterė Ángeles Lacalle – dirbo Gran Teatre del Liceu (Barselona), teatre Stadteather de Klagenfurt (Austrija) trupėse, dalyvavo rengiant operos „Gaudi“ ir operos „Aida“ pasaulinę premjerą teatre Gran Teatre del Liceu.

Vaidina:
Klara - Ariele Gomez Ribeiro / Anna Catherina Loycke
Jaunoji Klara -  Suzie Pevel/ Sophie Boyer
Cukraus fėja - Ellen Makela/Lara Bothwell
Princas Spragtukas - Ylian Fetys/ Roger Cuza
Drosselmeyer- Paolo Calo/Antonio Petillo
Fritzas - Roberto Tarantino/Tobi Jhonson
Pelių karalius - David Garcia/Antonio Petillo
Klaros mama - Angeles Lacalle
Klaros tėvas  - Javier Baga

Dviejų dalių baletas – fejerija.
2 dalys po 55 minučių.
Pertrauka: 30 minučių.

Jaunesni kaip 5 m. vaikai į renginį įleidžiami nemokamai, neužimant atskiros vietos.

Bendradarbiaudami su Sidabrine linija, kuri teikia emocinę ir informacinę pagalbą telefonu vyresnio amžiaus žmonėms, kviečiame dalintis gerumu skiriant nors simbolinę paramą vienišiems senjorams. Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Užtruksite vos kelias minutes: https://bit.ly/ParamaSidabrineLinija

Taip pat kartu su Sidabrinės linijos įkūrėjais raginame visus atjautos ir empatijos kupinus žmones rengti kasdienes akcijas: pamatę vienišą ar liūdną senjorą, tiesiog ištarkite jam burtažodį Sidabrinė linija ir tel. 8 800 800 20.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 16:30 val.
Renginio trukmė: ~ 2 val.
Petrauka: yra
Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 5 metų imtinai (pateikiant amžių įrodantį dokumentą)
Papildoma informacija: perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgalieji: dėl bilietų įsigijimo sąlygų prašome kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.
Organizatorius: Big Show Europe
Informacija dėl VIP lounge, VIP ložių:
 tel. +3706 824 8822 arba el. p. dovile@siauliuarena.lt
Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. siauliuarenabaras@gmail.com arba tel. +370 616 16645

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI