Šiaulių vyskupijos Šeimų šventė 2024 „Plačiai atverkite Kristui duris“

2024-01-07
10:00
Kaina: Informacija turinyje

Šiaulių vyskupijos Šeimų šventė 2024 „Plačiai atverkite Kristui duris“ vyks Šiaulių arenos didžiojoje salėje sausio 7 d.

Šventė susideda iš trijų dalių. Pirmoje dalyje – šeimų organizacijų ir judėjimų mugė arenos fojė, antroje dalyje - šv. Mišių šventimas Šiaulių arenoje. Trečioje dalyje – muzikinis spektaklis. Į Lietuvą atvyksta smuiko virtuozė SAULĖ KILAITĖ (Milanas, Italija). Dalyvausime muzikinėje kelionėje „Smuiko dienoraštis“ . Koncertas, skirtas menininkės 20-ties metų scenoje jubiliejui. Geriausi kūriniai smuikui.

Meno kolektyvas:

SAULĖ KILAITĖ  - smuikininkė solistė ir spektaklio vedėja (Milanas, Italija)

ELENA LAGO - choreografė ir šokėja (Milanas, Italija)

CHARLY CARTISANO - režisierius  (Milanas, Italija)

Į šventę įleidžiama su kvietimais. Kvietimus galima įsigyti Šiaulių vyskupijos Šeimos centre, Knygyne-svetainėje “Prie Katedros”, parapijų raštinėse. Solidarumo rinkliava – 10 eurų už kvietimą.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 10:00 val.
Renginio trukmė: 6 val.
Petrauka: taip
Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 7 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Vietos neįgaliesiems: vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims judantiems neįgaliojo vežimėliu.
Amžiaus cenzas: nėra
Organizatorius: Šiaulių vyskupijos Šeimos centras

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI