ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ

2024-12-30
19:00
Kaina: Nuo 35,00 €

„Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“, – sako Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė.

Trijulė skelbia grandiozinį arenų turą ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ! 

ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ areniniai šou šių metų gruodį  – Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje!

„Labai džiaugiamės, kad VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ, po sėkmės „Žalgirio“ arenoje, užsivilks naują šventinį rūbą atkeliaus į dar keturis miestus. Mus tiesiog užpylė prašymais atvykti į kitas arenas. Ir pačios jaučiame, kad esame puikiai pasirengusios dideliems ir įspūdingiems koncertams. Pajutome erdvę, dabar dar geriau suprantame savo galimybes ir padarysime viską, kad šou VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ išsiskirtų vientisumu, kvapą gniaužiančia muzikos, šokio ir šiuolaikinių scenos efektų darna.

Taip pat skelbiame ir apie pasikeitimus. Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su šeškėmis. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje. Dabar apie pavadinimą... Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ mūsų buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį“, -  paaiškino Karina, Goda ir Ingrida.

Nors morališkai šis etapas nėra paprastas, scenoje „Šeškės“ stiprios kaip niekad. Merginos žada stebinti gerbėjus aukščiausios prabos programa ir nepamirštamu šou, kurį rengiasi papildyti, patobulinti ir, žinoma, įnešti žiemos švenčių nuotaikos.

Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ  bus suteikta ir  daugiau asmeniškumo. Juk Karina, Goda ir Ingrida – nuostabios asmenybės, kiekviena galinti papasakoti unikalią ir motyvuojančią kelio į sėkmę istoriją.

 „Kai nebijai svajoti – svajonės pildosi. Kai nebijai sunkumų, juos lengviau įveikti. Svarbiausia –  visada tikėti savimi ir neleisti niekam to tikėjimo gniuždyti“, – sako „Šeškės“.

„Gyvenu“, „Supermergaitės“, „Man reikia meilės“, „Skrisim“, „Velniškas greitis“, „Meilės simfonija“, neseniai pasirodęs ir jau superhitu tapti spėjęs „Aš prašau“ – kūriniai, kurių gerbėjams pristatyti nereikia. Arenų šou ŠEŠKĖS. VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ superhitams suteiks galios, erdvės ir žaižaruojančių spalvų. Be to, grupė nesirengia miegoti ant laurų. Trijulė aktyviai dirba studijoje ir iki arenų šou tikrai išgirsime naujų dainų.

Renginio informacija

 • Durys atidaromos: 17:30 val.
 • Renginio trukmė: 1 val. 30 min. 
 • Petrauka: nėra
 • Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikus amžių įrodantį dokumentą)
 • Nuolaidos: nėra
 • Amžiaus cenzas: nėra
 • Vietos neįgaliems: dėl bilietų įsigijimo sąlygų prašome kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.
 • Papildoma informacija: perkant 20 ir daugiau bilietų galite kreiptis: info@manobilietas.lt
 • Informacija dėl VIP lounge, VIP ložių: tel. +3706 824 8822 arba el. p. neringa@siauliuarena.lt
 • Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. siauliuarenabaras@gmail.com arba tel. +370 616 16645
 • Organizatorius: UAB „Promostar”.  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės bei bilietų į renginį platinimo. Šiaulių arena teikia renginio organizatoriui tik renginio vietos nuomos paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. 
 • Fotografavimas/filmavimas: Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI