SCENOS ALCHEMIJA. Išdrįsk kalbėti viešai!

2024-08-23
09:00
Kaina: Nuo 69,00 €

Ar jaučiate, kad baimė kalbėti viešai jus sukausto ir trukdo išreikšti savo mintis bei idėjas? Viešojo kalbėjimo baimė viena dažniausių problemų, su kuriomis susiduria daugelis žmonių. Tačiau įveikti šią baimę yra būtina, norint pasiekti profesinį ir asmeninį augimą.

Norime pakviesti jus į didžiausią viešojo kalbėjimo konferenciją Šiauliuose - „SCENOS ALCHEMIJA. Išdrįsk kalbėti viešai!“ Tai unikalus renginys su išskirtinėmis pranešėjomis, savo srities specialistėmis: Adrija Čepaite, Jekaterina Fiodorava, Edita Gulbiniene ir Ernesta Laurinavičiene. Jos dalinsis ne tik vertingomis teorinėmis žiniomis, bet ir ves praktines sesijas, padėsiančias jums įveikti viešojo kalbėjimo baimę ir sustiprinti savo kalbėjimo įgūdžius.

Pasiruoškite įgyti naujų įgūdžių, pasitikėjimo ir drąsos kalbėti viešai!

 

Renginio programa:

9.00-11.00 - Adrija Čepaitė - „5 klaidos scenoje ir 7 patarimai, kaip kalbėti viešai”

Adrija yra sceninės kalbos ir retorikos ekspertė. Ji profesionali mokytoja, turinti didelę patirtį įtaigios komunikacijos, viešojo kalbėjimo ir pranešimų rengimo srityse. Adrija tobulinosi pas žinomus specialistus, tarp kurių yra Holivudo sceninės kalbos ekspertė Patsy Rodenburg ir kiti autoritetingi mokytojai.

Adrijos pranešimo tema: „5 klaidos scenoje ir 7 patarimai, kaip kalbėti viešai”

Šio pranešimo metu nagrinėsime scenos paslaptis ir unikalius reiškinius, kurie vyksta tik būnant scenoje. Dažnai, atsidūrę scenoje, jaučiamės tarsi po padidinamuoju stiklu, patiriame baimę, stresą ir diskomfortą. Aptarsime, kaip šios emocijos veikia mūsų kūną ir kaip su jomis susidoroti. Diskutuosime, kaip elgtis scenoje, kokie yra svarbiausi ypatumai, kurie padeda jaustis laisvai ir atsipalaidavus. Taip pat pristatysime įrankius, kurie gali padėti įveikti viešojo kalbėjimo metu kylančius iššūkius ir išsilaisvinti nuo tam tikrų įsitikinimų, trukdančių jaustis savimi.

11.00-11.45 pertrauka (kava, užkandžiai).

11.45-13.15 - Edita Gulbinienė - „Kai valdo baimės. Nuo ko tave saugo viešojo kalbėjimo baimė.”

Edita Gulbinienė – edukologė, šeimotyrininkė, santykių konsultantė, lyderystės mentorė, lektorė. 18 metų darbo su šeimomis patirtis, intensyvios žmonių konsultacijos pašaukimo, savęs atradimo klausimais, padeda rasti išeitį iš minčių chaoso, atrasti daugiau ramybės, džiaugsmo ir pasitikėjimo. Moko žmones daryti pokyčius savo gyvenime, kad gyvenimo srityse – santykiuose, finansuose, savirealizacijoje – atsirastų daugiau harmonijos ir tvarkos, kad baimė, kaltė, gėda nesustabdytų žmogaus nuo jo gyvenimo tikslų ir misijos.

Editos pranešimo tema: „Kai valdo baimės. Nuo ko tave saugo viešojo kalbėjimo baimė.”

Pranešimo metu sužinosite, kaip susikuria baimės, iš kur jos ateina, kodėl jos tokios stiprios. Ką mūsų baimės sako apie mus pačius, nuo ko jos mus saugo ir nuo ko mes patys bėgame į baimes. Pagrindinis pranešimo tikslas – leisti klausytojui susipažinti su savo baimėmis, atsekti jas, suprasti, kaip jos susiformavo ir padėti jas eliminuoti. Pranešimo metu sujungsime teoriją ir praktiką kartu.

13.15-14.00 pertrauka (kava, užkandžiai).

14.00- 14.30 - Ernesta Laurinavičienė „Įtaigios kūno kalbos paslaptys.”

Ernesta Laurinavičienė - lektorė, koučingo specialistė.

Besiruošdami pranešimui išgryniname mintis, apgalvojame turinio akcentus, pasirengiame skaidres, mokomės pranešimo teksto ir retas kuris pagalvojame apie savo kūno kalbą. O juk tyrimai teigia, kad kūno kalba suteikia žymiai daugiau informacijos nei žodžiai. Šioje dalyje svarbiausi akcentai apie laikyseną, gestus, akių kontaktą, veido išraišką, erdvės išnaudojimą įtaigaus pranešimo metu.

14.30-16 .00 - Jekaterina Fiodorova ir Ieva Baranauskienė „Patyriminė balso išlaisvinimo dalis.”

Jekaterina Fiodorova (Aika) - savo pasirodymus scenoje pradėjusi jau prieš 25 metus. Džiazo, pop profesionali vokalistė, pedagogė, jau 15 metų dirba su žmonių balsais. Jos arkliukas - tai „nedainuojantys”, kurie tampa dainuojančiais. Pastaruoju metu dirba ir su norinčiais aiškiai, užtikrintai kalbėti su įtaiga balse.

Ieva Baranauskaitė - profesionali dainininkė, kompozitorė, multi instrumentalistė, savo scenine patirtimi dalinasi įvairiose meninėse dirbtuvėse su aktoriais, šokėjais, muzikantais. Ji kuria įkvepiančią muzikinę atmosferą.

Kas laukia balso patyriminėje dalyje?

Labai dažnai žmonės nemėgsta savo balso kai išgirsta save video ar audio įraše. Klausimas: o ką jie daro po nemalonaus perklausymo? Dažnu atveju numoja ranka ir stengiasi išvengti klausytis savo balso įrašuose ateityje. Ar tai panašu į lyderystę sau?

Žmogaus balsas yra galingas įtaigos įrankis ir jis yra treniruojamas. Pranešėjas, kuris apsiriboja tik savo kalbos turiniu ir nesiima atsakomybės pasiruošti atlikimo dalį, apvagia save. Neturėdamas balso valdymo bazinių įgūdžių, kalbėtojas rizikuoja likti nepastebėtas, neatsimintas, neištransliavęs savo žinutės.

Balso patyriminėse dirbtuvėse tu sužinosi, kaip apšildyti savo balsą, ištreniruoti jį taip, kad kalbėdamas jaustum pasitikėjimą savimi. Ir čia mums padės atsipalaidavimo pratimai, kvėpavimo technikos, dikcijos lavinimas, improvizacija ir muzika.

Renginio metų jūsų laukia ne tik pranešimai, bet ir kavos bei užkandžių pertraukėlės, kurių metu galėsite pabendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis, susipažinti su lektorėmis, renginio organizatoriais.

Renginio informacija:

Renginio vieta: Šiaulių Arenos Mažoji salė.

Renginio data: rugpjūčio 23 d.

Renginio laikas: 9:00 - 16:00 val. (durys atidaromos 8:00 val.).

Bilietai: kakava.lt: https://kakava.lt/.../scenos-alchemija-isdrisk.../8428/15545

Renginį organizuoja: „Sveikatingumo sala” įkūrėja Aistė Bumblauskienė.

Turite klausimų, norite tapti renginio rėmėjais? Kreipkitės el. paštu: sveikatingumosala@gmail.com arba tel. +370 671 97349

 

Ateik ir atrask motyvacijos bei drąsos kalbėti!

ARTIMIAUSI RENGINIAI