Naujametinis koncertas _Chris Norman & ELO by Phils Bates

2022-12-29
19:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 39,30 €

Naujuosius metus pasitiksime su nuostabia ir nepakartojama Chris Norman muzika!

Gruodžio 29 – 31 dienomis Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune skambės muzika, kuri niekada nesensta! Gera tradicija tapę naujametiniai renginiai didžiausiose Lietuvos arenose šį sykį kviečia palydėti senuosius metus kartu su pasaulinio garso grandais – legendiniu Chrisu Normanu ir grupe „Electric Light Orchestra by Phil Bates“, kuriai akompanuos Kauno miesto simfoninis orkestras.

Šventiniame dviejų dalių koncerte skambės populiariausi šių grupių roko klasikos hitai, prilygstantys prabangiam šampanui, kurio skonis kasmet vis geresnis. Tai – „Midnight Lady“, „Stumblin‘ In“, „Living Next Door to Alice“, „Needless and Pins“, „I‘ll Meet You at Midnight“, „Don't Play Your Rock 'N Roll to Me“, „What Can I Do“ ir daugybė kitų iš „Smokie“ ir Chriso Normano repertuaro. „Electric Light Orchestra by Phil Bates“ arsenale – geriausi kultinės aštuntojo dešimtmečio „ELO“ kūriniai - „Don‘t Bring Me Down“, „Confusion“, „Mr. Blue Sky“, „Hold On Tight“, „All Over The World“, „Ticket To The Moon“ ir daugybė kitų.

CHRIS NORMAN – auksinis „Smokie“ balsas

Chrisas Normanas (tikras vardas Christopher Ward Norman) gimė 1950 m. Jungtinės Karalystės Jorkšyro grafystėje, artistų šeimoje. Būdamas dvylikos jis įstojo į Bradfordo berniukų mokyklą, kur sutiko savo bendražygius – būsimus „Smokie” narius Alaną Silsoną ir Terry Uttley.

Pirmųjų grupės pavadinimų buvo daug ir įvairių, tačiau tikroji kūrybinė sėkmė atėjo 1975 m., kai buvo išleistas ilgai brandintas debiutinis grupės „Smokie” albumas „Pass It Around”, sukurtas kartu su garsiais to meto prodiuseriais ir dainų autoriais – Nicky Chinnu ir Mike’u Chapmanu. 1978 m. galima drąsiai vadinti „Smokie” aukso amžiumi – buvo išleistas albumas „The Montreaux Album”, sulaukęs aukščiausių kritikų vertinimų, o Chriso Normano ir Suzie Quatro dueto daina „Stumblin’ in” pateko į amerikietiškojo „Billboard” TOP-10 pozicijas.

Nors 1986 m. Chrisas Normanas paliko „Smokie” ir pradėjo solinę karjerą, jo diskografija išties įspūdinga – išleista virš 50 singlų ir daugiau kaip 30 albumų, pasaulyje parduota daugiau kaip 30 milijonų įrašų. Naujausias dainininko darbas – studijinis albumas „Just a Man“ – pasirodė 2021 m. gruodį.

„Electric Light Orchestra“ by Phil Bates ir Kauno miesto simfoninis orkestras

Kultinės grupės hitus scenoje atliks dainininkas ir gitaristas Philas Bates‘as, buvęs „ELO Part 2“ ir „The Orchestra“ narys, jau daugiau kaip 25 metus sėkmingai koncertuojantis įvariose pasaulio šalyse. Saugodamas „Electric Light Orchestra“ kūrybinį palikimą, Philas Bates‘as teikia išskirtinį dėmesį autentiškam „ELO“ skambesiui, tačiau tuo pat metu nuolat ieško ir naujų akcentų. Naujųjų metų išvakarėse žiūrovai turės unikalią galimybę klausytis fantastiškos „Electric Light Orchestra“ muzikos, praturtintos itin galingu akompanimentu, kurį projektui padovanos Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai įleidžiami iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimantys papildomos sėdimos vietos. Asmenys su neįgaliųjų vežimėliais įleidžiami nemokamai. Lydintis asmuo perka pigiausios kainos bilietą.
Renginio trukmė : ~4 val.
Dėl išankstinių vaišių užsakymų renginiams (restoranas, VIP ložės) kreiptis tel. +370 671 34555
Organizatorius: UAB "Medusa Concert" 

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI