Krivoje Zerkalo aktoriai su nauja programa „50 juoko atspalvių“

2021-04-08
18:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 20 €

Krivoje Zerkalo aktoriai su nauja programa "50 juoko atspalvių"

DĖMESIO! 

PASIRODYMAS  2021 M. BALANDŽIO 8 D. 18 VAL.!

BILIETAI GALIOJA TIE PATYS.

BILIETŲ GRĄŽINIMAS, JEIGU NETINKA NAUJA DATA, BUS VYKDOMAS UŽPILDŽIUS "BILIETŲ GRĄŽINIMO PRAŠYMĄ"
IR TIK PO PERKELTO RENGINIO DATOS PER 14 DIENŲ, PAGAL NAUJAI PRIIMTĄ ĮSTATYMĄ:
"Atidėtas pinigų grąžinimo terminas – (i) kai vartotojas nesutinka su kita renginio data ir vartotojas bei paslaugų teikėjas nesusitaria dėl kompensavimo suteikiant kuponą, paslaugų teikėjas privalo grąžinti vartotojui už bilietą sumokėtą kainą, įskaitant visus mokesčius, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo nustatytos vėlesnės renginio datos, o (ii) jeigu paslaugų teikėjas nenustato vėlesnės renginio datos – pinigai grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų, kai baigiasi 30 dienų terminas nuo karantino metu nustatyto renginių ir susibūrimų draudimo panaikinimo, (taigi per 44 dienas nuo karantino pabaigos)."

Renginio dalyviai ir žiūrovai įsipareigoja laikytis nurodytų saugumo ir higienos TAISYKLIŲ

Programos atlikėjai:

А.Морозов/ A. Morozovas

М.Белов/ M. Belovas

Д.Руднева/ D. Rudneva

О.Невежина/ O. Nevėžina

Jie sako, kad humoras yra retas meno žanras ir tam reikia specialaus požiūrio. Ne visi gali tai įvaldyti ir kiekvieną kartą sukurti kažką naujo pakeliant publikos nuotaiką, leidžiant pailsėti ir atsipalaiduoti, nuoširdžiai juoktis iš visos "dūšios".

Šiame renginyje bus gausu išskirtinio humoro, netikėtumų, geriausių anekdotų, aktualių monologų, juokingų situacijų ir, be abejo, didžiulio pozityvo.

Dvejojantiems apsilankyti šiame renginyje galime tik patikinti - būsite įtraukti į dvi valandas truksiantį linksmybių ir juoko maratoną!

Nuolatiniai TV laidos „Kreivas veidrodis“ dalyviai yra talentingi ir profesionalūs aktoriai, kurie savo įvairiapusiškumo dėka surenka pilnas žiūrovų sales įvairiose pasaulio šalyse. Televizijos laida „Kreivas veidrodis“ iš pradžių buvo kuriamas kaip televizijos teatras su humoristinėmis pertraukomis ir miniatiūromis, tačiau laikui bėgant populiarus pasirodymas išaugo į grandiozinį aukšto meistriškumo renginį, kurio geriausias įvertinimo atspindys - publikos juokas.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane)
Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais : lydintieji perka bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems
Renginio trukmė : ~ 2 val.
Pertrauka: yra
Organizatorius: VšĮ „Pramogų sala“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 20, 25, 29 €.
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI