Klasikinis baletas „Gulbių ežeras“

2024-11-16
18:00
Kaina: Nuo 33,89 €

Pasinerkite į nuostabų ir užburiantį klasikinio baleto „Gulbių ežeras“ pasaulį!

Sukurtas beveik prieš 150 metų, „Gulbių ežeras“ tapo aukščiausio lygio klasikinio baleto sinonimu ir yra vienas populiariausių baletų viso pasaulio teatrų repertuaruose. Keturių aktų ir keturių scenų baletas – tai senovinė vokiečių legenda, pasakojanti apie princesę Odetą, piktojo burtininko paverstą gulbe.

Šių metų lapkričio mėnesį savą šio baleto interpretaciją Lietuvoje pristatys Europoje puikiai žinoma trupė „Sofia Festival Ballet“, kuri jau daugybę metų džiugina viso pasaulio žiūrovus ištobulinta klasikinio šokio technika ir išpuoselėta choreografija. Šią šokio trupę sudaro geriausi Ispanijos, Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Japonijos ir kitų šalių Nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjai.

Romantiška, švelni ir poetiška baleto „Gulbių ežeras“ meilės istorija prasideda, kai gimtadienį švenčiantis princas Zygfrydas, motinos spaudžiamas vesti, pamato ežero link skrendančias gulbes ir bėga paskui jas rankoje laikydamas arbaletą. Išlipusios į krantą, gulbės virsta merginomis. Gulbių princesės grožio pakerėtas Zygfrydas nuleidžia ginklą ir Odeta jam papasakoja, kad paukščiais merginas pavertė piktasis burtininkas Rotbaras, o jo kerus gali išsklaidyti tik ištikimos meilės jėga. Princas prisiekia Odetai amžiną meilę. Deja, išlaikyti duotą priesaiką ne taip lengva: pilyje surengtoje puotoje išvydęs piktojo burtininko dukterį Odiliją, kaip du vandens lašai panašią į Odetą, princas neatsilaiko ir pasiduoda viliokės kerams. Zygfrydui prisiekus meilę Odilijai, Rotbaras triumfuoja – princas sulaužo Odetai duotą pažadą ir tai reiškia, kad jo burtai visagaliai, o amžinos meilės nėra. Suvokęs, ką padarė, Zygfrydas bėga prie ežero ir meldžia Odetos atleidimo. Mylimuosius bando išskirti Rotbaro atsiųstos juodosios gulbės, tačiau meilė suteikia Zygfrydui jėgų įveikti piktąjį burtininką. Blogis nugalėtas, laimingų Odetos ir Zygfrydo laukia gyvenimas, meilė ir laimė.

Klasikinis baletas „Gulbių ežeras“ – lapkričio 16 d., šeštadienį – Šiaulių arenoje.

 

Renginio informacija

 • Durys atidaromos: 16:30 val.
 • Renginio trukmė: ~ 2,5 val. 
 • Petrauka: 20 min.
 • Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos ir prie įėjimo pateikiant asmens amžių įrodantį dokumentą)
 • Nuolaidos: nėra
 • Amžiaus cenzas: nėra
 • Vietos neįgaliems: dėl bilietų įsigijimo sąlygų prašome kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.
 • Svarbi informacija: Salės planas gali plėstis/keistis. Bilietų kaina gali kilti.
 • Informacija dėl VIP lounge, VIP ložių: tel. +370 682 48822 arba el. p. info@siauliuarena.lt
 • Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. siauliuarenabaras@gmail.com arba tel. +370 616 16645
 • Organizatorius: UAB „Bravo Events”.  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės bei bilietų į renginį platinimo. Šiaulių arena teikia renginio organizatoriui tik renginio vietos nuomos paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. 
 • Fotografavimas/filmavimas: Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI