Gytis Paškevičius

2023-12-31
18:00
Kaina: Nuo 38,89 €

„Draugams“, „Šiam pasauly“, „Dukrai“, „Mano kraštas“ ir kitos laikui nepavaldžios Gyčio Paškevičiaus dainos šią žiemą skambės dviejuose didžiausiuose atlikėjo koncertuose, kurie vyks gruodžio 30 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir gruodžio 31 d. „Šiaulių arenoje“.

Roko baladės, populiariosios muzikos kūriniai, romansai – G. Paškevičiaus repertuare galima atrasti daugybę muzikos stilių. Jo dainos nepavaldžios laikui, o tarp gerbėjų – įvairių kartų atstovai. Šią žiemą dainininkas kvies savo klausytojus prisiminti ryškiausius savo kūrybinio kelio puslapius ir padovanos jau visiems puikiai pažįstamas bei pamiltas dainas. 

Pajuskite šventinę nuotaiką didžiausiuose G. Paškevičiaus koncertuose – gruodžio 30 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir gruodžio 31 d. „Šiaulių arenoje“.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 16:30 val.
Renginio trukmė: ~ 1,5 val.
Pertrauka: nėra
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra
Papildoma informacija: norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
Neįgalieji: dėl bilietų įsigijimo sąlygų prašome kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.
Organizatorius: UAB "Bravo events"
Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. siauliuarenabaras@gmail.com arba tel. +370 616 16645


*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI