Gytis Paškevičius

2023-12-31
18:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 38,89 €

„Draugams“, „Šiam pasauly“, „Dukrai“, „Mano kraštas“ ir kitos laikui nepavaldžios Gyčio Paškevičiaus dainos šią žiemą skambės dviejuose didžiausiuose atlikėjo koncertuose, kurie vyks gruodžio 30 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir gruodžio 31 d. „Šiaulių arenoje“.

Roko baladės, populiariosios muzikos kūriniai, romansai – G. Paškevičiaus repertuare galima atrasti daugybę muzikos stilių. Jo dainos nepavaldžios laikui, o tarp gerbėjų – įvairių kartų atstovai. Šią žiemą dainininkas kvies savo klausytojus prisiminti ryškiausius savo kūrybinio kelio puslapius ir padovanos jau visiems puikiai pažįstamas bei pamiltas dainas. 

Pajuskite šventinę nuotaiką didžiausiuose G. Paškevičiaus koncertuose – gruodžio 30 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir gruodžio 31 d. „Šiaulių arenoje“.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 16:30 val.
Renginio trukmė: ~ 1,5 val.
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Papildoma informacija: norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
Organizatorius: UAB "Bravo events"

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI