Donatas Montvydas „2057”

2023-04-07
20:00
Kaina: Nuo 25,30 €

Didžiausias šių metų šou Lietuvoje „2057” atkeliauja į Šiaulių areną. „2057“ – tai garsiai nuaidėjusio praėjusių metų „1987“ šou tęsinys.

Donatas Montvydas teigia, kad yra dėkingas gyvenimui jog turi galimybę pildyti šias svajones ir parodyti aukščiausio lygio šou atėjusiems žiūrovams.

„Savo klausytojams noriu suteikti geriausią, ką galiu duoti, kažką nepamirštamo, dėl ko atėję norėtų sugrįžti, o praleidę lauktų kitų metų”.

Šiaulių arenoje balandžio 7 dieną skambės ne tik visų pamilti hitai „17”, „Kol vakaras ilgas”, „Nieko verta”, „Norim dar”, bet ir dar negirdėtos, specialiai kurtos dainų aranžuotės, kurias pastiprins ypatingas ir kruopščiai ruošiamas lazerių šou, kurio Šiaulių arenai dar neteko matyti.

Donatas Montvydas įspūdingą šou ruošia su profesionaliausių šokėjų komanda, kuri yra tapusi atlikėjo vizitine kortele. Specialiai kuriama scenografija, bei įvaizdžiai perteiks naujai pastatytas choreografijas.

Milžiniškos kinetinės platformos bei specialiai kurtos vizualizacijos nukels į “2057”.

Artėjant koncertui atlikėjas žada atskleisti vis daugiau intriguojančių pasirodymo detalių.

Grandiozinis Donato Montvydo šou Šiaulių arenoje – Balandžio 7 dieną.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: senjorams 15% (netaikoma bilietams restorane Volfas Engelman). Prie įėjimo privaloma pateikti įrodantį dokumentą su nuotrauka.
Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą). Asmenys su neįgaliųjų vežimėliais įleidžiami nemokamai. Lydintis asmuo perka pigiausios kainos bilietą.
Renginio trukmė: ~ 3 val.
Pertrauka: nėra.
Organizatorius: KIVI PRO SOLUTION, MB

Svarbi informacija
Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI