Baletas Don Kichotas

2023-12-28
19:00
Kaina: Nuo 34,89 €

Baletas „Don Kichotas“ – gruodžio 28 d. Šiaulių arenoje!

Baletas šventė – taip būtų galima apibūdinti daugelio žmonių visame pasaulyje mėgstamą klasikinį baletą „Don Kichotas“! Sukurtas daugiau nei prieš 150 metų, jis tapo aukščiausio lygio klasikinio baleto sinonimu, kuriame netrūksta nei temperamento, nei turiningos choreografijos, nei tikros šventinės nuotaikos. Baletas „Don Kichotas“, žaižaruojantis ryškiomis spalvomis, scenografija ir išpuoselėta choreografija, kviečia pajusti šventinę nuotaiką ir pasinerti į ypatingai spalvingą atmosferą.

Gruodžio mėnesį baleto mylėtojų Lietuvoje laukia net penki „Don Kichoto“ spektakliai, kuriuos pristatys klasikinio baleto trupė „Sofia Festival Ballet“, jau daugybę metų džiuginanti viso pasaulio žiūrovus ištobulinta klasikinio šokio technika ir išpuoselėta choreografija. Šią šokio trupę sudaro vieni geriausių Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Rumunijos ir kitų šalių nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjai.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 17:30 val.
Renginio trukmė: ~ 2 val.
Pertrauka: yra
Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra
Neįgalieji: dėl bilietų įsigijimo sąlygų prašome kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.
Papildoma informacija: norint įsigyti daugiau nei 15 bilietų, prašome kreiptis info@kakava.lt
Organizatorius: VšĮ "Bravo natos"
Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. siauliuarenabaras@gmail.com arba tel. +370 616 16645


*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI