90-ųjų žvaigždžių fiesta

2022-09-30
20:00

Apie renginį

Kaina: Nuo 28 €

90-ųjų žvaigždžių fiesta!

Šių metų rugsėjo 30 dieną dieną kviečiame visus pasinerti į „90-ųjų ŽVAIGŽDŽIŲ fiestą“, kurios šokių muzikos ritmai privers su malonumu sukrusti kiekvieną šios fiestos dalyvį!

Tai vakaras, kurio metu Šiaulių arenoje persipins praeitis ir dabartis, nes tik šio koncerto metu pasijusite it grįžę keletą dešimtmečių atgal laiku į tuos pašėlusiai nerūpestingus, svaiginančiusmetus, kada didžiąsias scenas drebino geriausi šokių muzikos hitai.

„90-ųjų ŽVAIGŽDŽIŲ fiestoje“ susitiksime kartu su:

Rednex - pašėlusia ir nenustygstančia vietoje grupe, bei scenos numylėtiniais - La BoucheirMr.President. Viso renginio metu skambės tokie hitai kaip „Coco Jambo“, „Be my lover“, „Cotton eye joe“, „Sweet dreams“,„Wish you were here“ bei daugybė kitų!

Pertraukų metu stovėti vietoje neleis DJ Rokas Bal.

„90-ųjų ŽVAIGŽDŽIŲ fiesta“ - tai 3 tarptautinio žinomumo 90-tųjų atlikėjų pasirodymai net 3-juose Lietuvos miestuose! Mr. President, La Bouche, Rednex “90-tųjų žvaigždžių fiestą” įsuks jau rugsėjo 29 -spalio 1 dienomis Kaune, Šiauliuose beiPanevėžyje! Daugiau sužinoti apie „90-tųjų ŽVAIGŽDŽIŲ fiestą“ galite https://www.facebook.com/LiveStarEnt/ .

Iki greito susitikimo įsimintiniausioje rudens fiestoje!

LA BOUCHE - šokių muzikos duetas, geriausiai žinomas dainomis „Be My Lover“, „Sweet Dreams“, „You Won’t Forget Me“ ir "Tonight is the Night“. Duetas (Melanie Thorton ir Lane McCray) savo muzikinę veiklą pradėjo 1994 metais, kuomet 2001 metais atlikėja Thorton vos pradėjusi solistės karjerą, pateko į tragišką aviakatastrofą, kurioje neteko gyvybės.

Mr.President - elektroninės šokių muzikos (EuroDance project) grupė, nuaidėjusi skersai ir išilgiai per pasaulį savo singlu "Coco Jamboo“, išleistu 1996 metais. Europoje grupė taip pat žinomumo susilaukė ir dėl kitų hitų - "Up'n Away", "I'll Follow the Sun" bei "I Give You My Heart".

Rednex- švedų muzikinė grupė, kurią iš pradžių sudarė pagrindinė dainininkė Mary Joe (Annika Ljungberg), kartu su Bobby Sue (Kentas Olanderis), Kenas Tacky (Arne Arstrand), Billy Ray (Jonas Nilssonas) ir Mup (Patrick Edenberg). Dešimtajame dešimtmetyje grupė sulaukė sėkmės su tokiais naujais hitais kaip „Cotton Eye Joe“, „Old Pop in an Oak“, „The Spirit of the Hawk“ ir „Wish You Were Here“.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai nemokamai įleidžiami iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimantys papildomos sėdimos vietos. Asmenys su neįgaliųjų vežimėliais įleidžiami nemokamai. Lydintis asmuo perka pigiausios kainos bilietą.
Renginio trukmė : ~2 val.
Dėl išankstinių vaišių užsakymų renginiams (restoranas, VIP ložės) kreiptis tel. +370 671 34555
Organizatorius: UAB LIVESTAR ENTERTAINMENT

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ARTIMIAUSI RENGINIAI