10-asis jubiliejinis Vienos pokylis

2023-02-11
19:00
Kaina: Nuo 92 €

LABDARINGAS VIENOS POKYLIS sugrįžta į Šiaulius – 10-asis jubiliejinis jau 2023 m. vasario 11 dieną.

Labdara yra pagrindinis Vienos pokylio tikslas. Tai tradicija tapęs renginys, kuriame šiauliečiai ir miesto svečiai mėgaujasi galimybe susiburti, bendrauti, šokti ir aukoti.  Rotary Klubas „Harmonija“ Šiauliai veikla orientuota į paramą ir pagalbą Šiaulių miesto bei regiono, Ukrainos žmonėms ir organizacijoms. Klubo ne vienerius metus vykdoma labdaringa veikla ir mecenavimas tampa didele paskata paramos laukiantiesiems.

Vienos pokylio metu surinktos lėšos bus skirtos ukrainiečiams, nukentėjusiems priešakinėse karo linijose: ugniagesiams, paramedikams, savanoriams ir kt.

Maloniai kviečiame Jus į 10-ąjį jubiliejinį Vienos pokylį Šiauliuose, kuris įvyks 2023 m. vasario 11 d. Šiauliuose (Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16)

Programoje: tradicinis jaunimo porų pasirodymas (polonezas, kadrilis, polka ir valsas), pučiamųjų orkestro ir kviestinių atlikėjų – Liudo Mikalausko bei Egidijaus Bavikino – koncertinė programa, labdaringa loterija ir aukcionas. Programą papildys 9-ojo „Lietuvos balso“ sezono superfinalininkai - ansamblis „Fresco“. Pokylis baigsis tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.

Kvietimo kaina asmeniui – 90 Eur, porai – 180 Eur.

Paramą už kvietimus kviečiame pervesti į Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ paramos sąskaitą LT807300010134550517, AB „Swedbank“.

Mokėjimo paskirtis: Vienos pokylis.

Aprangos kodas – vakarinis:

damoms – ilgos suknelės (išskyrus baltas),

džentelmenams – smokingai, frakai, tamsūs kostiumai ir peteliškės.

Durys atidaromos – 18 val., renginio pradžia – 19 val.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Organizatorius: Rotary Klubas „Harmonija“ Šiauliai

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

ARTIMIAUSI RENGINIAI