3x3 KREPŠINIO TURNYRAS (VYKSTA REGISTRACIJA)

2017 03 11 (Šeštadienis) 10:00

Bilietų kaina:
Registracijos mokestis (turinyje)

2017 m. kovo 11 dieną nuo 10.00 val. Šiaulių arenoje užvirs tikros krepšinio aistros. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Šiaulių arenoje jau aštuntąjį kartą organizuojamas gilias tradicijų šaknis užauginęs krepšinio turnyras ,,3x3”.

 

Žiūrovams renginys nemokamas!

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Šiaulių arenoje tradiciškai bus švenčiama krepšinio aikštelėse.  Kovo 11 –ąją nuo 10 val. didžiausioje Šiaurės Lietuvos arenoje jau aštuntąjį kartą startuos gilias tradicijų šaknis užauginęs krepšinio turnyras ,,3x3”, kuris šiais metais tikisi pasiekti naują dalyvių rekordą.

Renginio organizatoriai šįsyk siunčia aiškią žinutę – nesvarbu kiek tau metų, tu mergaitė ar berniukas, moteris ar vyras, esi krepšinio ekspertas ar tik pradžiamokslis – registruokis, dalyvauk, prisidėk prie naujo rekordo ir patirk gerų emocijų bei šventinę dieną praleisk sportiškai.  Žinoma, kaip ir kasmet nugalėtojų ir prizininkų lauks gausybė įvarių rėmėjų vertingi prizai.

„Šiais metais pagrindine „3x3“ krepšinio turnyro idėja skelbiame masiškumą, kuriuo sieksime ne tik įamžinti jau aštuntą kartą vyksiančio turnyro dalyvių rekordą, bet ir pakviesti visus sporto mylėtojus dieną praleisti aktyviai, nepaisant to koks jo amžius, lytis ar vadinamas krepšinio „IQ“. Visus besiregistruojančius raginame į areną atvykti turint tik du svarbiausius ingridientus – sportinę avalynę ir gerą nuotaiką“, - pristatydamas pagrindinius šių metų „3x3“ krepšinio turnyro tikslus kalbėjo Šiaulių arenos sporto renginių projektų vadovas Mantas Radavičius.

Varžybos vyks pagrindinėje krepšinio aikštelėje bei treniruočių salėje –  iš viso šešiose aikštelėse vienu metu. Be krepšinio varžybų, vyks baudų, tritaškių metimų bei tolimo metimo nuo vidurio linijos konkursai. Su dalyviais bendraus ir nugalėtojus apdovanos krepšinio klubo "Šiauliai” krepšininkai, kurie taip pat sužais finalines varžybas su daugiausiai komandų pritraukusia amžiaus grupe.

Dėmesio! Renginyje turėsite galimybę pasimėgauti nuotaikingais "Fuga" pripučiamais atrakcionais!

„3x3“ renginio rėmėjai:

 • „Nike“
 • „Bikko“
 •  „McDonald‘s“
 •  „Estrella“
 • „S-Sportas“
 • „Impuls“
 • „Ticketmarket“ 
 • „Merci Merci“
 • „Lukšių pieninė“
 • „Akropolis“
 • „Gedimino pica“ 
 • FUGA
 • Arena GYM
 • "Melga"

Renginį informuoja:

 • Krepšinis.lt
 • SPORT 1

KOMANDŲ REGISTRACIJA vyksta iki kovo 8 d., 17 val. el. p. mantas@siauliuarena.lt arba +370 687 33129 Mantas.

Starto mokestį sumokėti: VšĮ "Pramogų sala"; DNB banko sąsk. nr. LT774010044200430639, mokėjimo kvite nurodant, kad tai yra starto mokestis, ir savo komandos pavadinimą, arba atvykti į Šiaulių areną IV – jame aukšte esančias administracijos patalpas. Taip pat galime išrašyti sąskaitas (juridiniems ir fiziniems asmenims)

KREPŠINIO TURNYRAS „3x3“

N U O S T A T A I

1. Krepšinio turnyrą "3x3" organizuoja VšĮ ,,Pramogų sala“.
2. Krepšinio turnyras 2017 m. kovo 11 d. nuo 10:00 val. vyks Šiaulių arenos pagrindinėje bei treniruočių aikštelėse.
3. Varžybų dalyviai skirstomi į 11 -ą grupių:

1. BERNIUKAI, VAIKINAI, VYRAI:

2007 m. gimimo ir jaunesni;
2005-2006 m. gimimo;
2003-2004 m. gimimo;
2001-2002 m. gimimo;
1999-2000 m. gimimo;
1998 - 1983 m. gimimo;
1982 m. gimimo ir vyresni.

2. MERGINOS, MOTERYS:

2004 m. gimimo ir jaunesnės;
2000 - 2003 m. gimimo;
1999 ir vyresnės.

3. ŠEIMŲ GRUPĖ:

Amžius neribojamas, svarbu, kad visi nariai būtų iš tos pačios šeimos.

4. Varžybose negali dalyvauti žaidėjai, turintys LKL, BBL, "FIBA Europe" ,Europos taurės, bei Eurolygos organizuojamų varžybų žaidėjų licencijas. Ši taisyklė negalioja tik vidurinių mokyklų moksleiviams (-ėms).
5. Kiekviena komanda gali registruoti po vieną NKL ir Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) krepšininką (-ę). Ši taisyklė negalioja tik vidurinių mokyklų moksleiviams (-ėms).
6. Komandos, norinčios dalyvauti krepšinio turnyre, iki kovo 8 d. 17 val. varžybų organizatoriams turi pateikti:

a) 3-4 žaidejų sąrašą-paraišką;
b) finansinį dokumentą, patvirtinantį turnyro dalyvio mokesčio sumokėjimą.

7. Registracija gali būti nutraukta organizatorių iniciatyva, užsiregistravus optimaliam komandų skaičiui.
8. Varžybų startinis mokestis komandai – 30 Eur. Komandai ar konkurso dalyviui neatvykus į varžybas, starto mokestis negrąžinamas ir užskaitomas techninis pralaimėjimas. Starto mokestį sumokėti į DNB banko sąsk. nr. LT774010044200430639, mokėjimo kvite nurodant, kad tai yra starto mokestis, ir savo Komandos Pavadinimą, arba atvykti į Šiaulių areną IV – jame aukšte esančias administracijos patalpas. Taip pat galime išrašyti sąskaitas (juridiniems ir fiziniems asmenims).
9. Tritaškių, baudos metimų bei tolimo metimo konkursų dalyviams mokestis – 3 Eur. (REGISTRACIJA vykdoma ir DALYVIO MOKESTIS Į ŠIUOS TURNYRUS mokamas VARŽYBŲ DIENĄ).
10. Kiekvienos komandos žaidėjai varžybų metu privalo: turėti vienodos spalvos aprangą bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
11. Komandos atsižvelgiant į užsiregistravusių komandų skaičių atitinkamoje amžiaus grupėje žais pagal parengtą varžybų tvarkaraštį (komanda žais mažiausiai dvejas rungtynes).
12. Rungtynių trukmė - 10 min. Varžybos bus vykdomos pagal FIBA taisykles.
13. Kiekvienas turnyro dalyvis pats atsako už patirtas traumas ar kitus sveikatos sutrikimus rungtynių metu. Turnyro metu budės pirmosios pagalbos medicinos personalas.
14. I -III vietas užėmusios komandos apdovanojamos taurėmis, dalyviai – prizais ir medaliais. Konkursų nugalėtojai apdovanojami vertingais rėmėjų įsteigtais prizais.