Šiaulių arena pasiruošusi saugumo iššūkiams - startuoja renginių sezonas

Šiaulių arena pradeda naująjį renginių sezoną, kuris dėl esamos situacijos, žinoma, bus kitoks, nei buvo įprasta.

Kol kas visi renginių lankytojai turės prisitaikyti prie keliamų saugumų reikalavimų ir nors jie nesuteikia papildomo komforto, vis dėlto tai kur kas geresnė alternatyva, nei užsidaryti tarp keturių sienų. 

Šiaulių arena siekdama užtikrinti saugią aplinką atvykstantiems žiūrovams reguliariai dezinfekuos visus paviršius, prie įėjimų ir kitų erdvių įrengė dezinfekcinio skysčio stoteles, atstumų laikymosi žymes, įžengus į areną lankytojus pasitiks įspėjamoji saugumo reikalavimų laikymosi informacija, audio ir video formatais žiūrovams bus nuolat primenama, kad laikytis šių reikalavimų visų renginių metu – privaloma.

Taip pat prieš patenkant į areną bekontakčiais termometrais visiems žiūrovams bus matuojama temperatūra. Nustačius, jog žmogaus kūno temperatūra viršija leistinas nustatytas normas, lankytojas į vidų nebus įleidžiamas.

Dar vienas didžiausio Šiaurės Lietuvos daugiafunkcinio komplekso privalumas, ypatingai esant šioms aplinkybėms, – visų arenos patalpų erdvumas. Tiek didžioji arenos salė, tiek arenos vestibiuliai ir kitos erdvės yra pritaikytos dideliems žmonių srautams, o jiems privalomai sumažėjus, kadangi bilietus galima įsigyti tik į kas antrą kėdę, erdvės lankytojams bus dar didesnės.

Primename, kad renginių metu lankytojai įsipareigoja laikytis šių reikalavimų:

  • Dėvėti apsaugines veido kaukes;
  • Sėsti tik į tą vietą, kuri yra nurodyta jūsų bilieto informacijoje;
  • Plauti ir dezinfekuoti rankas (dezinfekavimo stotelės įrengtos arenoje);
  • Laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų asmenų;
  • Laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;
  • Rekomenduojama dėvėti apsaugines rankų pirštines.

Pirmieji šio sezono renginiai vyks jau šį savaitgalį. Penktadienį didžiosios salės amfiteatre žiūrovus linksmins šiuolaikinio humoro atstovai „Humoro klubas“, o šeštadienį ir sekmadienį arenoje vyks tarptautinės pasaulio sportinių šokių reitingo varžybos „Sun City Cup 2020“.

Šiaulių arenos administracijos ir visų renginių organizatorių vardu dėkojame už Jūsų kantrybę, supratingumą ir linkime pozityvios nuotaikos bei smagių akimirkų renginiuose!