Teatralizuotas koncertas šeimai: Žvaigždžių karų muzika gyvai

2019 05 15 (Trečiadienis) 18:00

Bilietų kaina:
11 - 19 €

Šiaulių arenoje - ypatingas įvykis! Teatralizuotas koncertas šeimai: Žvaigždžių karų muzika gyvai!

 

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Dirigentas  Robertas Šervenikas

Koncertą veda Viktoras Gerulaitis

Lietuvos nacionalinė filharmonija toliau sėkmingai tęsia savo edukacinių koncertų ciklą ir maloniai kviečia gegužės 15 dieną 18 val. į Šiaulių areną, kur skambės „Žvaigždžių karų“ kino sagos muzikos kūrėjo Johno Williamso kompozicija – „Žvaigždžių karų siuita“.

Šios epopėjos muzikos autorius yra amerikiečių kompozitorius ir dirigentas, vienas garsiausių kino muzikos kūrėjų pasaulyje, parašęs muziką ne tik „Žvaigždžių karų“ filmams, bet ir tokiems filmams kaip  „Šindlerio sąrašas“, „Nasrai“, „Juros periodo parkas“, „Vienas namuose“ ir „Vienas namuose. Pasiklydęs Niujorke“ bei pirmosioms trims „Hario Poterio“ kino juostoms. Jis taip pat parašė muziką net ketverioms olimpinėms žaidynėms. J. Williamsas yra pelnęs penkis „Oskaro“, keturis „Auksinio gaublio“, septynis BAFTA ir 21 „Grammy“ apdovanojimus.

Koncerto muziką atliks žymusis Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, koncertą ves charizmatiškasis muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Jau ne viena karta tampa kino sagos „Žvaigždžių karai“ fanais. Garsių fantastikos filmų dalys pradėtos rodyti 1977 m. ir iki šių dienų filmuojamos vis naujos serijos.

„Žvaigždžių karams“ parašytos muzikos trukmė – daugiau kaip 18 valandų, kompozitorius sukūrė apie 50 temų – tai unikalus reiškinys kino muzikos pasaulyje. JAV Kongreso biblioteka išsaugojo „Žvaigždžių karų“ garso takelį Nacionaliniame įrašų registre kaip „kultūriškai, istoriškai ir estetiškai svarbų“ kūrinį. Šiame koncerte išgirsime paties J. Williamso sukomponuotą siuitą.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos : iki kovo 31 d. bilietams po 19€
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane)
Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais:lydintieji turi galimybę įsigyti bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Renginio salės plane pasirinkti sektorių– “Lydintis asmuo”. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems
Renginio trukmė:
Pertrauka:
Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios):Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ
Organizatorius: VšĮ „Pramogų sala“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį, tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 11 €, baras "Volfas Engelman" - 11 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.