TAU, MAMA

2019 05 04 (Šeštadienis) 18:00

Visoms mūsų mylimiausioms MAMOMS skirtas šventinis koncertas "Tau, Mama" Šiaulių arenoje saulėtą gegužės 4 -ąją!

 

Šventinio koncerto programoje:

Kastytis Kerbedis

Grupė "Rondo"

Vytautas Šiškauskas

Laura R. ir studija

Gražiausią pavasario šventę pasitinkame tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“ skirtu mūsų svarbiausiam žmogui – MAMAI.

Garsiausi Lietuvos atlikėjai suvienys jėgas vieninteliam koncertui Šiaulių arenoje – dėl mūsų pačių rūpestingiausių, brangiausių ir mylimiausių mamyčių!

Pavasario gaiva kvepiančiame šventiniame koncerte Mūsų MAMOMS skambės gražiausios lietuviškos dainos, o scenoje išvysime dar šią žiemą didžiausiose Lietuvos arenose koncertinio turo „Amžinai“ metu moterų širdis tirpdžiusį Kastytį Kerbedį, legendinę grupę „Rondo“,  savo koncertuose damoms išskirtinį dėmesį visuomet pabrėžiantį Vytautą Šiškauską, o vyšnia ant torto taps vienintelė šio grandiozinio renginio dailiosios lyties atstovė Laura Remeikienė bei jos studija.

Be išvardintų atlikėjų, žiūrovų taip pat lauks specialiai šiai progai papuošta įspūdinga scena, ekranai, o idėjos surengti jungtinį šventinį koncertą skirtą Mamoms autoriai bei jo organizatoriai siekdami koncerte Šiaulių arenoje suburti kuo daugiau mamų, bilietus siūlo įsigyti tik už 15 eurų.

Geriausia dovana brangiajai MAMAI – bilietas į nepamirštamus įspūdžius suteiksiantį koncertą „Tau, Mama“!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane).
Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais : lydintieji turi galimybę įsigyti bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Renginio salės plane pasirinkti sektorių– “Lydintis asmuo”. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertrauka: yra
Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios):Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ
Organizatorius: VšĮ "Pramogų sala"

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį, tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.