Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos I Pasaulio etapas "Šiaulių miesto mero taurė"

2019 10 13 (Sekmadienis) 16:00

Bilietų kaina:
10 €

TARPTAUTINĖS ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS - SPALIO 13 DIENĄ 16 val. DREBINS ŠIAULIŲ ARENĄ!

 

Spalio 13 d. (sekmadienį) 16:00 val. prasidės svarbiausia ir didžiausio dėmesio susilaukianti rungtis – Pasaulio taurės etapo Grand Prix ir Šiaulių miesto mero taurės konkūras! Šiame konkūre dėl gražuolės Šiaulių miesto mero taurės varžysis patys tituluočiausi Vidurio ir Rytų Europos šalių, o taip pat ir Lietuvos, raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir svarbiausius rezultatus pasiekusiais žirgais!

Žirgų konkūrų varžybos - tai ne tik daug ištvermės, tikslumo ir elegancijos reikalaujanti sporto šaka, bet ir pasakiško grožio reginys. Šio renginio koncepcija orientuota ne tik į sportinius pasiekimus, bet ir į žirginio sporto populiarinimą Lietuvoje, platesnį šios sporto šakos pažinimą, vaikų edukaciją, o tuo pačiu VISOS ŠEIMOS pramogą.

ŠEIMOS BILIETAI - SU SPECIALIA 50% NUOLAIDA! TICKETMARKET.LT

Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau septintus metus iš eilės, ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2* - W/CSIYH1* suaugusiųjų raitelių ir jaunų žirgų grupių nugalėtojus.

Pasibaigus svarbiausiai varžybų rungčiai – Pasaulio taurės etapo ir Šiaulių miesto mero taurės konkūrui – žiūrovus stebins ir savo unikaliais gebėjimais džiugins teatralinis pasirodymas su žirgu, kuriame žirgas, atrodytų, visiškai be vizualių komandų, priverčia žirgą atlikti tokius dalykus, kurie šiems gyvūnams yra visiškai nebūdingi. Ateikite ir pamatykite tai!

Nepraleiskite progos pamatyti tikras, nesuvaidintas pergalės ir nusivylimo emocijas, kraują stingdančius žirgų šuolius ir, žinoma, neįprastą žirgo ir žmogaus ryšį!

Kiekvienam tiesiog privalu pajausti šią atmosferą ir tai galėsite padaryti atvykę į Šiaulių areną!

*Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pagrindinė renginio informacija

Bilietas galioja: visai dienai (nuo varžybų pradžios iki pabaigos)
Nuolaidos: 50 % senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams, studentams
Grupinis / ŠEIMOS BILIETAS: perkant 3 ir daugiau bilietų taikoma 50 % nuolaida
Nemokamai: vaikai iki 6 m.

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)