Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos

2019 10 13 (Sekmadienis) 17:00

Bilietų kaina:
Ruošiama

ŽIŪROVŲ ITIN PAMĖGTOS, TRADICIJA JAU TAPUSIOS TARPTAUTINĖS ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS - SPALIO 12 - 13 DIENOMIS DREBINS ŠIAULIŲ ARENĄ!

 

2019 m. spalio 12-13 d. "Šiaulių arenoje” įvyks Šiaulių miesto mero taurė ir CSI2* - W/CSIYH1* tarptautinės žirgų konkūrų ir dailiojo jojimo varžybos – Pasaulio taurės etapai, kurių metu varžysis Lietuvos ir užsienio raiteliai dėl įvairių grupių nugalėtojo titulų. Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau kelerius metus iš eilės ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2* - W/CSIYH1* konkūrų ir dailiojo jojimo grupių geriausius raitelius. Dailiojo jojimo raiteliai demonstruos pasirodymus su muzika.

Nepraleiskite progos pamatyti tikras, nesuvaidintas emocijas, kraują stingdančius žirgų konkūrų šuolius ir žinoma, pergalingas džiaugsmo akimirkas!

Kviečiame visus atvykti ir būti įvykių sūkūryje!

*Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.