Šventinis koncertas. SENOS DAINOS - GEROS DAINOS

2019 12 13 (Penktadienis) 19:00

ŠVENTINIS KONCERTAS SENOS DAINOS- GEROS DAINOS. Gruodžio 13 d. 19 val. Šiaulių arenoje!

 

Dalyvauja:

MERŪNAS

GINTARĖ JAUTAKAITĖ

Grupė VAIRAS

Grupė NERIJA

Vedėjas: ARTŪRAS ORLAUSKAS

Metams bėgant į pabaigą – visuomet yra gerai reziumuoti – kas nuveikta per metus. Tas pats tinka ir dainoms. Juk kada jau kada, o metų gale pats tinkamiausias laikas susirinkus į didžiulį būrį užtraukti senas dainas, kurios suprantama – ir yra geros!

Domina VIP ložė šiam renginiui? Spausk ČIA

Kas gali prieštarauti prieš dainas: „Vėl švieski man vėl“, „Sudeginti tiltai“, „Gimiau nei per anksti, nei per vėlai“, „Viešpaties lelija“, „Funikuly Funikulia“, „ O kaip bėga metai“, „O gražuole“ ir daugelį kitų.

Ir kas gi gali šias dainas priminti ar interpretuoti geriau už tikiruosius šių dainų atlikėjus: MERŪNĄ, GINTARĘ JAUTAKAITĘ, grupę VAIRAS, grupę NERIJA.

Su tokiais atlikėjais bet kuris koncertas tampa tikra švente! Todėl vargu, ar gali koks nors kitas koncertas prilygti tokioms žinomoms mūsų krašto žvaigždėms.

Todėl šį švnetinį gruodžio mėnesį rinkitės tikrąją šventę – koncertą SENOS DAINOS – GEROS DAINOS.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 4 metų neužimantys papildomos vietos
Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane)
Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais : lydintieji perka bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems
Renginio trukmė : ~ 2 val.
Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios): Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida maistui. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ
Organizatorius: UAB „Andersenas“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET  kasose PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 19,30, 23,30, 26,30, 28,30, 33,30 €.
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.