Šventinė dovana

2017 12 27 (Trečiadienis) 19:00

Ne kartą stebėdami televizijos ekranuose transliuojamą šventinį koncertą iš  Austrijos, pagalvojame: kad taip pas mus...

 

Bet juk tam reikia didžiulio, tikro – ne butaforinio – orkestro.  O kaip atskirti tikrą orkestrą nuo butaforinio. O gi tikrasis būtinai turi „arfą“!

Mielieji, būtent toks ir yra visoje Lietuvoje išgarsėjęs KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKERSTRAS (Vadovas Algimantas Treikauskas)! O atlikti gražiuosius Štrauso valsus be arfos tiesiog neįmanoma.  Tačiau koncerto ŠVENTINĖ DOVANA metu girdėsite ne tik Štrauso valsus. Pačias gražiausias dainas iš savo repertuaro, be abejo, akomponuojant orkestrui, atliks solistai LIUDAS MIKALAUSKAS ir mūsų mylimas ir gerbiamas VIRGILIJUS NOREIKA. Kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru pasirodys ir garsusis smuiko virtuozas ZBIGNEVAS LEVICKIS. Na, ir žinoma pirmoji koncerto dalis bus baigta su garsiuoju Radeckio maršu.  ....visai kaip Vienoje.

Beje, antroji koncerto dalis nė kiek nenusileis pirmąjai, nes joje karaliaus šiais  metais gausiausias žiūrovų arenas rinkę  ir vienareikšmiškai nusipelnę populiariųjų metų atlikėjų titulo – INGA VALINSKIENĖ bei nuostabusis duetas IRŪNA PUZARAITĖ ir MARIUS JAMPOLSKIS.

Mes nesigirsime kiek tonų garso aparatūros ar apšvietimo atsivešime. Mes tik paklausime Jūsų, o gal Jūs iš tikrųjų šventiniu laikotarpiu norėtumėte apsilankyti ŠVENTINIAME KONCERTE? O gal norėtumėte pasveikinti savo artimuosius švenčių proga? Jūs galite tai puikiai padaryti, įteikdami bilietus į koncertą, pavadinimu  ŠVENTINĖ DOVANA.

Garantuojame – neapsiriksite!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 4 metų neužimantys papildomos vietos
Renginio trukmė: 2 val.
Pertrauka: yra
Organizatorius: VšĮ Renginių sala
Vaišių užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 18, 22, 25, 27, 32 € (tribūnos, parteris), baras "Volfas Engelman" - 27 €
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)